Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit készítsek karácsonyra -...

Mit készítsek karácsonyra - anyámnak és apámnak - "mostoha"anyámnak -nővéremnek (15 éves lesz) - nagymamámnak és nagypapámnak -féltestvéremnek (most kb.3 éves =) -legjobb barátnőmnek (12 éves) ?

Figyelt kérdés

2015. szept. 27. 11:32
 1/2 anonim válasza:
Nem tudom mennyi pénzed van de írtad hogy készíteni szeretnél,ami nagyon jó mert személyesebb.anyukádnak fűzhetsz gyöngyből ékszert,vagy vegyél egy képkeretet és rajzolj valamit a szüleidnek.Több embernek adhatsz ugyan azt is persze nem kell hogy egyforma legyen.A nagyszülőknek vehetsz egy sima fényképalbumot aminek az elejét te díszíted fel hogy szép egyedi legyen ebből akár kaphatnak egyet is ketten.Néhány képek tehetsz is bele rólad és tesódról:)A nővérednek készíthetsz szintén ékszert pl gyöngy,süthető gyurma vagy ugyanúgy mint a nagyszüleidnek neki is feldíszitesz pl ilyen smink tartót esetleg vehetsz bele pl.körömmatricát neki vagy amit gondolsz.Féltesódnak meg én tuti varrnék valami puha állatkát mindegy hogy van-e már neki mert úgy se olyan egyedi mint amit te készítesz és a karácsony lényege amúgy sem a drága ajándék.Remélem segítettem:)
2015. szept. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, sokat segítettél
2015. okt. 4. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!