Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha kötekszik...

Mit csináljak ha kötekszik velem egy nagyobb gyerek? Hova üssek?

Figyelt kérdés

Na akkor a suliba mindig belémköt egy nàlam nagyobb gyerek.Ő is 17 éves mint én de ő dagadtabb és roma. Töllem kb 1 fejjel nagyobb és nagyon teszi nekem a fejét folyton. Csak nemtudom hogy mit tegyek.. Én kondiba járok kb 1 éve és nagyobb is az erőm csak nemtudom hogy megmerjem-e ütni. De viszont már elegem van belölle hogy folyton produkál. Szóval hova üthetnék hogy kicsit àtgondolja a dolgokat?

Nem az a cingàr kis kinyalt gyerek vagyok szóval tudom az ilyen alapokat. Csak ő nagyobb is nálam és ez neki előny. Szóval tippeket vàrnék hogy hova üssek és mit csinàljak hogy ne tudja kihasználni azt hogy ő nagyobb darab. Vàlaszokat előre köszi :)


2015. szept. 27. 22:57
 1/3 anonim válasza:
Félrehívod beszélgetni aztán szó nélkül halántékon vered és megfekszik
2015. szept. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ennyire gyúrsz,meg tudod az ilyen "alapokat"(??!??!!) akkor minkek neked innen a gyakoriról segítség??
2015. szept. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A lába közé és mikor összegörnyedt, horoggal gyomorszájba. Előfordul viszont, hogy a suli után megvár a haverjeivel.

Az is megoldás, hogy hívsz magad mellé néhány kigyúrt havert, a suli után megvárjátok, és szép nyugodtan elmagyarázzátok neki (bunyó nélkül, iszonyú kedvesen), hogy a békés viselkedés a menő. Közben hátul valaki vegye videóra titokban, mert nem árt...

2015. szept. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!