Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan zajlik le egy MPL...

Hogyan zajlik le egy MPL által hozott csomag átvétele?

Figyelt kérdés
Ha rendelek utánvéttel egy értékes terméket, és azt MPL által küldi meg az eladó, akkor a valóságban hogyan történik az átvétel? Mikor bonthatom ki a csomagot, hogy meggyőződjek, valóban korrektül az van-e benne, amit rendeltem, és amit a csomag kézbesítőjének kifizetek? Miután kifizette, aláírtam, vagy előbb megnézhetem? Ha nem nézhetem meg csak utána, akkor mit és hogyan tehetek, ha esetleg nem az van a csomagban, hanem valami más, bóvli holmi? Esetleg hívjak át szomszédot tanúnak az átvételkor? Bármilyen összegű (értékű) csomag érkezhet MPL-es utánvéttel? Kinek jött már nagy értékű csomagja MPL-es utánvétes küldéssel? Mi a tapasztalat?

2015. szept. 30. 13:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!