Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

A Stan Winstoni Jurassic Park trilógia dinoszauruszainak kicsinyített szobrait milyen anyagból készítik?

[link]

Hogy néz ki egy ilyen szobor készítése?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szobrászat, modell, Stan Winston, Jurassic Park

2015. okt. 1. 12:08  Privát üzenet  

A válasz

https://www.youtube.com/watch?v=jfcqQf61S-k

Műgyanta,akril,üvegszál,....

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2015. okt. 1. 12:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a választ, de nem azokra a modellekre gondolok, amelyeknek az anyagát később mechanikus robotokra teszik, hanem a kisebb makettekre. Ezeket miből készíthetik?

Pl.: [link]

[link]

# 2/2Időpont 2015. okt. 1. 15:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Új vagyok és a "Merlin kalandjai "című sorozathoz lenne egy kérdésem. Még régebben itt olvastam h a Merlinből 3 részes film trilógia fog készülni. Meg tudná nekem valaki mondani...
Valaki segítene nekem Sharry Gammon- Szerethetetlen c. könyv terén?
Szerintetek folytatódik új részekkel az Alkonyat a Hajnalhasadás 2-tő után?
Szerintetek E. L. James ír majd 4 edik részt az 50 árnyalata trilógia mellé? . Hiszen a harmadik rész befejezésénél azt írta hogy ( egyenlőre ennyi ).
Miért csak trilógiát gyártanak mindenből?
Mikor van a könyv megjelenése? (többi lent)

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!