Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vácon hol található a régi...

Vácon hol található a régi tanpálya? Annyit tudok, hogy valahol a Duna part fele. Esetleg valami utcanév? (Nem váci vagyok és Google-ba nem adta ki pontosan hogy hol van)

Figyelt kérdés
Vác, tanpálya, segítség
2015. okt. 1. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:
A dunaparton, a várfal maradványai után, a játszótér és a liget között egy betonplacc. József Attila vagy Liszt Ferenc sétány. Egy újabb építésű tömbház van mellette, és ott megy a bicikliút is.
2015. okt. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Koplárovics Béci ***** válasza:

[link]


Ez lenne az, bár szerintem ez tanpálya sosem volt, csak ide szokták hozni az elsőórás tanulókat elindulni-megállni, alap vezetési dolgokat megismerni. Gyakorlatilag egy nagy aszfaltozott parkoló.

[link]


Ami valóban tanpálya, bólyákkal, emelkedővel a kézifékes elinduláshoz, szlalompályával, az ez:

[link]

Rutinvizsgára még itt készültem fel (akkor még volt külön rutin). Nem tudom, hogy még működik-e.


[link]

Ez pedig a vizsgapálya (volt), illetve a vizsgaközpont is itt van.

2015. okt. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!