Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kb mikor érkezik meg a jogsim....

Horváth zoltán zolo kérdése:

Kb mikor érkezik meg a jogsim. Hétfői napon intéztem el az okmány irodába ma péntek van 5. ik napja. és én nézem a kekkh.hu. N hogy hol tart de hétfő óta azt irja ki hogy fel dolgozás folyamatban. Ki mit gondol? Mit jelenthet ez

Figyelt kérdés
Mikor érkezik meg a jogsi Postai úton?
2015. okt. 2. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, felesleges naponta kiírni ugyanazt a kérdést. Használd a keresőt!
2015. okt. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem naponta van ki irva hiaba hasznalom a keresot.2009es kerdesek vannak ott
2015. okt. 2. 12:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Teljesen kizárt, már én is válaszoltam a héten erre.

Első kiadás mindig lassúbb, mert két hivatalban is megfordul az adat. Cserénél meg ideiglenessel is lehet vezetni, a végleges is gyorsabban van kész.

Ezen felül annál tovább kell várni, minél messzebb vagy a budapesti központtól. Nem is csak távolságban, hanem településméretben is.

2015. okt. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!