Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kiskorom óta egyetlen álmom,...

Mmet01 kérdése:

Kiskorom óta egyetlen álmom, hogy időjós lehessek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Őszintén remélem, hogy egyszer megvalósulhat ezen álmom. És ugyan tudom, hogy furán hangzik ez a kérdés és érdekes, de tényleg komolyan gondolom. :) Igazából ezért is tettem föl. Mert olyan ritka, hogy valakinek ez az álma. És mindent megpróbáltam. Próbáltam fölvenni televíziókkal a kapcsolatot, levélben, mindenhogy. Sikertelenül... Pedig majdnem minden nap gyakoroltam, teljes mértékben ismerem a meteorológiai folyamatokat... Jelenleg ugyan mással foglalkozom, de gyakran eszembe jut ez az álom és talán ez így is marad. De azért bízom még egy picit benne. :) Nem is szaporítom tovább a szót. Köszönöm, hogy végigolvastál. ;))

2015. okt. 4. 20:31
 1/3 szántóvető ***** válasza:
na kezdjük az elején:milyen szakirányú végzettséged van?gondolom ezt megírtad a levélben amit a tv-khez küldtél.
2015. okt. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, jól értelmezem-e a kérdést, de talán meteorológus szeretnél lenni ? AZ ELTE-n van meteorológus képzés. "időjós" meg lehetsz, ha jóslásból van valami szakmai végzettséget igazoló okiratod.
2015. okt. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! :)

Az utolsó jóslásos kifejezetten tetszett. ;D


Egyébként igen, Önéletrajz formájában küldtem el jelentkezésem, illetve levél formában is érdeklődtem. Mindazonáltal informatikai végzettséggel rendelkezem, viszont rádiót is vezettem, ezen kívül újságot, honlapot szerkesztettem, amely meteorológiai tartalmú volt. Sajnos a jelenlegi élethelyzetem ezt nem teszi lehetővé, hogy fönntartsam, így a honlap már nem üzemel. :) Azt tudni illik, hogy a legtöbb időjós nem rendelkezik meteorológiai végzettséggel, mégis prezentálják az adott prognózist a képernyőn. :)

2015. okt. 5. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!