Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gólyabáli eskü?

Gólyabáli eskü?

Figyelt kérdés
Szokás szerint a gimikbe szakközépiskolákban, minden évben avatják az új diákokat ez a gólya avatás. Na és most a mi osztályunk a soros hogy avasson. Mindenkinek ki lett osztva a feladata, és én azt kaptam hogy írjam meg a gólya esküt röviden költsek egy "verset" egy olyan fogadalom (eskü) félét, amit majd elmondunk a gólyáknak és vissza kell nekik mondaniuk mint esküt és ezzel teljes körű tagja lesz immár az iskolánknak. Szoktam néha verselni de egyszerűen most nem jön se az ihlet se egy rím. :/ Nem tudom hogy ki tudja hogy mire gondolok pontosan vagy hogy költött e már valaki ilyen gólya esküt. Az óra ketyeg 15.-én lesz a gólyaavatás a kertészeti sulinkba. A versbe az se baj ha a sulival vagy a szakokkal kapcsolatos dolgok lennének benne, meg az hogy humoros legyen és rímeljen naggyából. Amúgy a gólyáink virágkötő, húsipari feldolgozó, kertész és egyéb hasonló szakokon vannak (ha ez segít). Nagyon szépen megköszönném ha valaki szánna rá annyi időt hogy költsön nekem egyet vagy csak simán ötleteket adjon. Ha lehet ide a kérdés alá írjatok előre is köszi nagyon fontos lenne !

2015. okt. 5. 16:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!