Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Instagramon, hogy lehet...

Instagramon, hogy lehet helyet megadni Nokiával?

Figyelt kérdés
Nokia lumia 625 -öm van , de soha nem tudok helyet megadni.. az add to photo map be van kapcsolva de a locationba hiába írok be bármit is, csak tölt.. helyet meg nem ír ki ( egyet sem) pedig nem lassú.
2015. okt. 5. 16:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát konkrétan én nem szoktam ezt a funkciót használni,de én ezt úgy tudom, hogy amikor lövöd a képet és akkor be van kapcsolva a net a telódon (meg mondjuk a gps, bár anélkül is megtudja határozni a helyet a telefon, a net a lényeg) akkor a kép adataiba automatikusan bekerül többekközt az az adat,hogy hol készült. De ha nincs bekapcsolva a neted akkor nem. És amikor feltöltöd instára, akkor automatikusan beteszi a helymegnevezést és ott a photomaphoz is tudod addolni.

Én ezt a fajtát ismerem a helymegjelölésnek, lehet van más módja is. :D

2015. dec. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!