Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ha szívtam egy...

Szerintetek ha szívtam egy kis zöldet, aztán este lefekszek akkor tudok tudatos álmot kreálni?

Figyelt kérdés
Ma olvastam,hogy akik sokat játszanak meg ilyenek,azoknak könnyebben megy a Tudatos Álom.Na én játszok is és zöldezek is.Szerintetek össze tudja az ember hozni a Tudatos Álmot, ha játszik és ha bevan tépve?

2015. okt. 5. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Egyre több a drogos kérdés... ti tényleg nem fogjátok fel, hogy ILLEGÁLIS dolgokról írkáltok?


Egyébként a zöldnek semmi köze nincs hozzá, sőt, valószínűleg kisebb valószínűséggel tudsz tudatosan álmodni.


Ahhoz, hogy tudatosan álmodj, tiszta elme kell, ha beszívsz akkor minden lesz az elméd, csak nem tiszta...

2015. okt. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7%

A sok kis drogos majom egyből le is pontozott, első. :D

Szerintem inkább apucija farkát kéne szívnia, akkor lehet szorul bele egy kis értelem... :D

2015. okt. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mert a pia az jobb sracok. :)

Hiaba hogy illegalis ha ez egy fajta gyogynoveny.

Nyugodtan hanyjatok ossze magatokat, hugyozzatok be, kopkodd szet a barataid, amig en csak lazulok. :)

Amugy ezt az apasat nem kellett volna, mert nemtudhatod hogy el-e meg vag esetleg betegsegben szenved.

2015. okt. 7. 06:21
 4/7 anonim ***** válasza:

azta, olyan laza vagy, hogy támadásnak vettél egy kijelentést? :'D látom sokat szívsz, az, hogy megjegyzem, ILLEGÁLIS dolgokról írkáltok, inkább értetek van fafejek, segítenék, erre ti támadásnak veszitek? gratula, mit ne mondjak :D

Ja és attól, hogy te szívsz, nekem miért kéne behugyoznom? nem értem a relációt?

2015. okt. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mért nem inkább olyannal próbálod amit konkrétan tudatos álomra van pl.

-Keserűfű, álomfű (Calea zacatechichi) teának kell megcsinál és elalvás előtt asszem fél órával meginni.

De ha valami keserű akkor ez AZ!Ezért igazi kihívás már meginni is.

vagy

Van ez a "African Dream Root" ennek enyhén édes csípős íze van de teljes mértékben kibírható vízzel elkeverve kell meginni.

Ezek elméletileg elősegítik a tudatos álmot.

2015. okt. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezt eddig nem is tudtam.Köszönöm :)
2015. okt. 9. 20:50
 7/7 anonim ***** válasza:

De van egy oldal is ami ezzel foglalkozik.

[link]

2015. okt. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!