Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan módszer amivel...

Van olyan módszer amivel magasabra tudok nőni?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok februárban 16 leszek, és olyan 160-163 centi vagyok. A súlyt nem írom de az úgyse nagyon szamít. Az a helyzet hogy magasabbra szeretnék nőni de mivel úgy gondolom hogy ez legfőképpen genetikátol függ már nem fogok nőni. Az apám kb 167 centi és az anyám 170 centi körűl van. Semelyik testvérem se érte el a 180 centit pedig ők már 20 évesek és fiúk. Nos, ha lenne bármilyen módszer arra hogy valami féle képpen nőjjek még az nagyon jó lenne, olyan rettenetesen jó érzés lenne 175-180 centinek lenni lány létemre! Tudtok valami módszert amivel tudok nőni? Gyógyszer vagy torna?? Van tapasztalatja valakinek? Ès szerintetek lehetséges ez? Tudom befojasolni a magasságomat?? Hallottám már olyanrol is hogy korhazban vagy nem tudom hol valahogy kezelnek és megnövesztenek. Légyszi segitsetek.
2015. okt. 5. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:
2015. okt. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért akarsz colos lenni? Szerintem egy lány úgy szép, ha kis alacsonyka. Én pl. veszek az alacsony lányokért és még sok ilyen fiú ismerősöm van. 15/F
2015. okt. 6. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!