Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » CcTi nem akadnátok fenn? Nem...

Atomkakas kérdése:

CcTi nem akadnátok fenn? Nem írom le pontosan a helyszint csak a lényeget:

Figyelt kérdés
Zárt kerítéssel körül vett családi kertes ház, melynek elől és hátul is van bejárata. Elöl a fiunk lakik, hátul én a feleségemmel. A családunk nehéz anyagi körülmények között él. A történet arról szól, régi szalagos videókameránkat, akkú ápolás miatt bekapcsoltam hogy lemerüljön, éjjel kitettem, hátul az udvarban az asztalra, és hogy nehogy elázzon: letakartam egy újság papírral! És miért is nem: a kamerát a hátsó ajtóra irányítottam! Hogy ne legyen azért "gond belőle" figyeltem arra hogy ne legyen benne kazetta! Reggel az űzem mód lámpa már nem éget, de később észre vettem, hogy azért mert valaki kikapcsolta! Az akkuban még kétórányi szufla volt! Elmeséltem a történetet a családomnak, kiknek az volt az első kérdésük hogy: "Te kameráztál az éjjel? ", de senki sem vállalta azt hogy "ő" kapcsolta ki a videókamerát! Később sem merült fel az a kérdés hogy kikapcsolhatta akkor ki? Ez a reakció kiakaszt! Ti nektek mi volna fontosabb meglátás/mondani való, a töténetben? Direkt nem bentre (a házba) tettem a kamerát nehogy valakit is irritáljak vele!
2015. okt. 6. 09:06
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Eléggé fennakadnék, valószínűleg lemészárolnám a családom ezek után!
2015. okt. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon vágom, hogy jön ez a megcsalás témakörbe.

Ha amúgy sem kamerázás miatt tetted ki az eszközt, hanem csak azért, hogy merítsd az aksit, akkor otthon az ágyalatt, vagy a szekrénybe is elfért volna, és akkor senki nem veszi észre, senkit nem érdekel.

Még szép, hogy megsértődtek, mert abból amit leírtál simán ki lehetne venni, hogy te elrejtetted a kamerát és még ki is tetted az udvarra.

Amúgy meg azon a gépen, nincs egy olyan funkció, hogy ha sokáig áll, nem nyúlsz hozzá, nem állítod, akkor biztonsági okok miatt kikapcsol?

2015. okt. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehetett volna annyi eszed, hogy szólsz, hogy ki akarod sütni az akkumulátort. Nehéz lett volna, ugye?
2015. okt. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Andi80018 válasza:
50%
Mi a francot akar ez mondani? :-D Kit érdekel ez a kamerás hülyeség...
2015. okt. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 szántóvető ***** válasza:
beázás ellen újságpapír:ez csak trollkodni próbál.
2015. okt. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kamu.

Ki az a hülye, aki kirak az udvarba egy kamerát?

A házban is mehetett volna. Ott is irányíthattad volna egy falra, vagy berakod egy szekrénybe. És miért kéne kisütni az akkut? Majd ha használod, akkor lemerül. Ha nem használod, akkor meg tök mindegy.

2015. okt. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Költőnő? ***** válasza:
sírok xddddddddddddddddddddddddddddddddddd
2015. okt. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ok! "Olyan vagyok mint más neki futásból!"

sok embőr be kameráza a házát, kívül-belül! Nem az családomat kameráztam hanem, a házamat! Nem volt kint senki és el sem lopták! (magától nem kapcsol ki)Szerintem nem természetes hogy idegen járkáljon a telkemen!? Vagy mégis minden napos a családomnak? Ha igen miért nem tudok róla??

2015. okt. 6. 20:29
 9/9 szántóvető ***** válasza:

igen.

:D

2015. okt. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!