Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljunk/hova menjünk a...

Mit csináljunk/hova menjünk a 12. szülinapomon? :/

Figyelt kérdés

December 19.-én lesz a szülinapom, egyszerűen nem találok rá semmi programot! :/ Mindig előre elterevezem, hogy mi hogyan lesz. ( Az osztálytársaim nem akarom áthívni, két ok miatt: 1. nem nagyon vannak igazi barátaim 2. eddig mindig az osztálytársaimat hívtuk át, és egyik szülinapom sem maradt meg úgy bennem, hogy még 20 év múlva is emlékezni fogok rá. Megmondom őszintén, koncerteket kerestem nagyon, inkább Vas megye környékén, esetleg Budapesten, de semmi érdekeset nem láttam. És...ez lehet, furán fog hangzani, de legszívesebben rock/metál koncertre mennék, tudom, nem biztos, hogy nekem való és még nem kéne ide írogatnom, de elég nagy különc vagyok :D Olvastam, hogy december 12.-én Budapesten Nightwish koncert lesz, de anyukám ledrágázta, meg nem hiszem, hogy 11 évesen helyem van ott. :/

Igazából arra is gondoltam, hogy elmehetnénk valahova gördeszkázni, és egész nap, de decemberben? :D Meg hogy elmehetnénk a Sárvár fürdőre, de a benti részt nem szeretem annyira és fürdőruhában sem szívesen flangálok mások előtt, elég kövérnek tartom magam. :)

Szóval valami olyan programot keresek, ahol rock/metál koncert van, nincs olyan nagy nyomor, és nem néznék ki furán 11 évesen. :) Vagy persze, ha tudtok valami jó programot mondani. :)( ha számít, nagyon szeretek olvasni. :) )



2015. okt. 11. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Te!... Kövér? rossz a látásod :D
2015. okt. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :) :D ( 152 cm / 45 kg :( )
2015. okt. 12. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!