Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kell tudnom kezdőként az...

Mit kell tudnom kezdőként az e-cigiről?

Figyelt kérdés

[link]



Ebayről rendeltem ezt . Sosem dohányoztam ez is Nikotinmentes gyümölcsös folyadékkal lesz . Karos ?


2015. okt. 12. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Itt csak az f-cigiről tudsz informálódni...
2015. okt. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Én igazán nem akarok kötekedni, de a dohányzásnak és az e-ciginek mi a bánat köze van a szexualitáshoz??
2015. okt. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Véletlen :D
2015. okt. 12. 23:52
 4/9 opened paradise ***** válasza:
Csak,ha felrobban a szádban.
2015. okt. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Helló :) Nem tudom miért ebben a katehóriában van :D

Jó kis e-cigit választottál. Kezdésre nagyon jó. Amit elsőre tudnod kellet volna, hogy színte már TILOS eBay-ról meg stb. oldalakról beszerezni az ilyeneket. Miután megkaptad, ellenőrizd a töltőt hogy biztonságos-e. Az akkumulátort töltsd fel teljesen. Valamelyik akkumulátort nem szabad 2 és fél óránál több ideig tölteni. A tankot szerintem fel tudod tölteni e-liquid-del. Miután a porlasztót feltekerted a teli tankra, várj 5-6 percet hogy az üvegszál felszívja teljesen a folyadékot. 5-6 perc után szívd meg párszor hogy könnyítsd a felszívódást. Ha érzed hogy kotyog a folyadék, jó lesz. Tekerd rá az akkumulátorra, és már szívhatod is. A zsebzárra vigyázz, kapcsold be mikor nem használod. Kb. Ennyi mimden van, ha gond van, küldj üzenetet, rövid időn belül válaszolok. Ajánlom fogyelmedbe DarthVaper youtube csatornáját. E-cigikkel foglalkozik profi módon. Jah és az akkumulátorra negyed fordulattal tekerd rá a porlasztót.

2015. okt. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hááát szerintem szerezz helyette egy vibrátort. :D
2015. okt. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Ne vedd meg.

Ecigit csak és kizárólag megbízható boltból.

Első körben magyar shopból, lehetőleg valami nevesebb fajtából.

Pl vape42..hu


Még az igazán hozzáértők sem mindig szúrják ki a selejtet szemre, de az ár azért álltalában sejtet valamit.

Hidd el, itt az anyagon is spórolnak, jópár ilyen bliszteres vackot láttam már szétszedve, és volt, ami életveszélyes is lehetett volna akár...

Inkább fizess 2-3x annyit, de ezzel nem éri meg játszani.

"Veszélyes üzem a li-ion".

Magyar shopban (normálisabban, sajnos van ahol ugyan ezt árulják csak vagy átcimkézve vagy ugyanígy többszöröséért) nagy valószínűséggel minőségi darabot kapsz, normális garanciális és szervízháttérrel.


Persze azt csinálsz amit akarsz, de nem örülnék ha a híradóban téged látnálak vissza amint bekötözött fejjel magyarázod, hogy mennyire rossz is volt az ecigi.


Nézz rá, ha komolyabban érdekel...

[link]

2015. okt. 13. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Bszod... ha sosem dohányoztál akkor minek?


Van egy lehetőség, amivel eddig több ezer magyar ember tudta leváltani a káros szenvedélyét egy kevésbé károsra, ezt el akarják venni tőlünk az ilyenek miatt...


Mi leszokni akarunk, kiváltani vele egy káros szokást, erre te jössz és előállsz egy ilyen ötlettel...


Köszi, hogy növeled a statisztikákat, amivel hosszú távon árthatnak nekünk.

Jár a keksz...


De most komolyan, minek?

Menőbb leszel tőle?

Vagy mi?

Kajak érdekelne...


Ja... az előző üzenetemet ezekután vedd semmisnek.

Nekem is jó lecke volt, legközelebb jobban figyelek.

2015. okt. 13. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Használj inkább nikotinmentes nikotintapaszt... kb ugyanennyi értelme van...
2015. okt. 13. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!