Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet vásárolni ultra-real...

Hol lehet vásárolni ultra-realisztikus fém-üveg-gumi autómaketteket?

Figyelt kérdés

2015. okt. 13. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Múltkor linkeltek egyet egy kérdésben: [link]

Ilyenre gondolsz, vagy valami komolyabbra? Mert van olyan is, aminek nyílik a motorháztetője, meg a belseje nem csak formára ugyanaz, hanem színes is... Persze az vagy 5x annyi lesz.

2015. okt. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Annál az eladónál van "ultra-realisztikus" is.

[link]

Én rendeltem tőle egy Lamborghini Sesto Elemento-t, igaz egy hetet kellett várni, de olcsóbban megkaptam, mint máshol és minden rendben ment.

2015. okt. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha ultra-realisztikusat szeretnél, akkor AUTOart, vagy Kyosho. Minden más csak gyenge próbálkozás hozzájuk képest. Van áruk, úgy hogy nem meglepődni. Minichamps is jó szokott lenni. Bár attól függ milyen méretarányban keresel ilyesmit.
2015. nov. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!