Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Menjek holnap iskolába?

Menjek holnap iskolába?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul vagyok,majdnem hánytam, fáj a hasam nagyon és méghozzá szédülök is. Menjek vagy ne? Köszi a válaszokat

2015. okt. 14. 21:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ó ilyen betegen ne menj, a diákok is örülni fognak, ha pár napig elmaradnak az óráid.
2015. okt. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Te vagy én tudom hohy milyen rosszul vagyok?
2015. okt. 14. 21:03
 3/13 anonim válasza:
igyál teát,csak cukorral,citromlé nélkül,de csak egyszerre keveset,pihenj le,és reggelre meglátod hogy vagy,de ha nem jobb,azért nézesd meg magad orvossal,lehet valami vírus,hasfájást nekem rendbe szokta tenni valami probiotikum,lactiv,normaflore esetleg..
2015. okt. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi se nincs itthon semmilyen gyógyszer, a teát megpróbálom
2015. okt. 14. 21:06
 5/13 anonim válasza:
3. vagyok, esetleg hasfájáskor még jó az oldalt fekvés,legalábbis nekem azt ajánlották,elvileg ilyenkor az a legoptimálisabb testhelyzet
2015. okt. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi de és ha anya nemhiszi el hohy beteg vagyok? Merr volt már egyszer hogy romlott kaját ettünk valahol és ő elküldött volna suliba 😢
2015. okt. 14. 21:11
 7/13 anonim válasza:
mondd el neki hogy tényleg rosszul érzed magad,és nem azért csinálod h ne kelljen menned,szóval próbáljatok meg meg egyezni abban,hogy ha tényleg nem csak egy kis múló rosszul lét,és még reggel is így érzed magad,akkor inkább orvos,azzal biztosra mész,és ha nincs baj,egy nap hiányzás nem a világ
2015. okt. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi de egre rosszabul vagyok már könnyezik a szemem és fázok
2015. okt. 14. 21:17
 9/13 anonim ***** válasza:
Mérd meg a lázad. Csak nem küld el lázasan! És betegen...mert szerintem az vagy ez nem sima gyomorrontás. Menjetek el orvoshoz, ne suliba. A többieknek is jobb ha nem kapják el, meg neked is, mert lehet ha most otthon maradsz 2 napra akkor meggyógyulsz jövő hétre, de ha húzod még holnap meg azután akkor egész jövőhétre kidőlsz.
2015. okt. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi de anya csak azt hajtogatja hogy kimaradok és hogy nem pórolom be reggelle rosszablett😢
2015. okt. 15. 05:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!