Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pannon Egyetemen hol található...

Pannon Egyetemen hol található nyilvános gépterem vagy szabad wifi?

Figyelt kérdés

Szervizelés miatt számítógép nélkül maradtam, így a gépterem lenne a legjobb megoldás.

De ha minden kötél szakad akkor a wifi is elég, maximum akkor mobilról intézném a dolgokat.


Kö­szönöm!



2015. okt. 15. 11:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Az egész egyetemen szabad wifi van :) A PE-PUB az egyetem minden épületében bejön meg nagyjából a közelükben (én a MIK előtti buszmegállóban is fogni szoktam a wifit), de az audiban külön is van még. Szóval csatlakozz simán a PE-PUBra vagy a Polinszykre.

A gépeket meg amik az A-ban vannak a 2.-on PC termek azokat lehet használni általában, de függ attól hogyan van óra.

2015. okt. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!