Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Eddig mindig nagyon jo kedvem...

Eddig mindig nagyon jo kedvem volt sokaig. Most hogy rossz kint az idő nekem is rossz lett a kedvem es sok dolog nagyon rossz barátok se foglalkoznak úgy velem akkor lany akibe szerelmes vagyok nem ir vissza egy ido utan. Miért van ez? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. okt. 17. 11:40
 1/1 anonim válasza:
Egész nyáron kiccsattantam a boldogságtól (ooh milyen költői vagyok:D), most, hogy beköszöntött az ősz, csupa stressz az életem. A barátoktól nem sok figyelmet kapok, a hangulatom is jelentősen rosszabb, az időjárás is nagyban hozzájárul, tiszta depressziósnak érzem magam. Mászkálj el, sportolj, hidd el, sokat segít. Jobbat nem tudok javasolni, nekem ezek segítettek. Táncolok, próbálok minél többet kimozdulni, már amennyire az időm megengedi.:)
2015. okt. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!