Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Furcsa dolgok történtek velem...

Furcsa dolgok történtek velem mostanában, mint például voltam valahol, és megéreztem, hogy mit fognak mondani, és egy másodperc múlva azt pontosan mondták, amit hallottam a fejemben. Ez szerintetek micsoda? Z.

Figyelt kérdés
Ja, és még valami: 2. Voltam valahol, és gondolkodtam és hirtelen se kép se hang, sesemmi, csak a gondolataim voltak a fejemben, aztán amikor kiabáltak, akkor kijöttem ebből az állapotból. Ez szerintetek micsoda? Z.

2015. okt. 17. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Én meg megálmodom vagy nem tudom de valahonnan tudom hogy mit fognak mondani de csak akkor jut eszembe ha már kimondták.Elég érdekes de tényleg nem tudom honnan tudom.És olyankor milor ez történik olyan megmagyarázhatatlan érzés.
2016. júl. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia! Mostanában megint történt valami.. Kérdeztek tőlem valamit, és megéreztem a választ. Olyan egyébként, mint egy gondolat, de ilyen nagyon fura érzés is társul hozzá, ezt így nem lehet leírni, de tudom, hogy ez megérzés, mert nem egy gondolat, tehát ami csak úgy felbukkan, hanem mintha teljes bizonyossággal tudnám, amit azelőtt nem tudtam volna megválaszolni. De igazából nem tudom irányítani, szval spontán, de érdekelne hogy tudnám ezt tovább fejleszteni, mert tovább fejlődik, mert volt hogy egy másik alkalommal már a megérzés és a bekövetkezés között több másodperc telt el, mint az első megérzésnél.


Ja igen, meg még valami. Kitaláltam egy furcsa módszert, amivel meg tudom nyugtatni magamat, és ezáltal pontosabban átlátok dolgokat. Ha pl kicsit ideges vagyok, akkor ezt alkalmazom és jobban át tudom gondolni a megadott dolgot.


Többféleképpen is lehet csinálni. Az egyik az, ha becsukod a szemed, és elképzeled, ahogy beleereszkedsz egy hűs folyócskába, aminek a vize teljesen elfed, és ahogy afolyóból kiemelkedsz, úgy pereg le rólad a feketeség, a másik módszer pedig, hogy elképzeled, hogy a magasból fény ömlik rád, és mindenhová szétfolyik a testedben.


Üdv - Z

2017. febr. 3. 17:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy nyomás alatt vagy mostanában. Kezdj el meditálni. Ha eltünik a kép meg a hang akkor doki föleg ha eddig nem volt dejavud most meg van. De azt gondolom hogy egy nyomásra történö reakció. Ha szeretnél irhadz privit kifejtem
2017. márc. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem a fáradság miatt volt. Most már nem tapasztalok ilyet, nagy valószínűséggel jobbank ipihenem magam. Mivel csak fáradság esetén volt ilyesmi...
2017. ápr. 17. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!