Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy olyan kérdésem volna,...

Egy olyan kérdésem volna, hogy nem tudná valaki megmondani, a mostani újfajta Dunlop bőröndökhöz járó kis 3 jegyű számkombinációs lakathoz hogyan lehet megváltoztatni a kombinációt?

Figyelt kérdés

Ugye alapból 0-0-0-ra nyílik minden lakat, ahogy ez is. Hátul a leírásban az szerepel, hogy nyomva kell tartani a gombot (jelen esetben nekem csak a középső 0-t engedi befelé nyomni, semmilyen más gombocska nincs rajta) majd azt írja, addig tartsam nyomva, míg "az Ön három titkos száma ne váljon láthatóvá" én már itt elvesztettem a fonalat : D Majd harmadik lépésben azt írja "a kinyitáshoz forgassa el a tárcsát úgy, hogy az Ön 3 titkos száma láthatóvá váljék". Próbáltam én már mindenhogyan, de csak a 000-ra akar működni még mindig xd


Kép ahogyan kinéz: [link]



2015. okt. 18. 04:06
 1/4 anonim válasza:
Szerintem Ez lesz a megoldás: https://www.youtube.com/watch?v=QlysHXuaftY
2015. okt. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam már így is, de sajnos ennek olyan technikája van, hogy alulról kell pörgetni jobbra-balra a számokat, ha kinyitva pöccintem be, mint a videók többségében, akkor is be lehet nyomni a középsőt, viszont akármit állítok be, kinyitni nem tudom és visszazárni a helyére... Ezért vagyok tanácstalan :( Pénteken utazom, és ez járt külön kis csomagolásban a bőröndhöz, de nem akarom, hogy belenyúlkáljanak a reptéren a bőröndömbe meg a cuccaim közé és lopjanak, sok ilyesmit hallani. :/
2015. okt. 18. 06:47
 3/4 anonim válasza:
Nincsen rajta sülyesztett gomb,amit csak a jó számkombinációnál lehet benyomni valamivel? Az enyém úgy működött 0-0-0 benyomni,és tartani ameddig állítotam át,majd elengedni,és akkor az általam beállított maradt.
2015. okt. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs. Csak a kombinációból a középső 0-t tudom befelé nyomni, próbáltam már úgy is, ahogy írtad (nyomva tartva, kombináció, majd felengedés), de az istennek sem akarja, csak a 3 db 0-val, akármit csinálok. -.-
2015. okt. 18. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!