Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A minap ültem egyedül a...

A minap ültem egyedül a szobámban. Egyszercsak felnézek és egy fekete macska néz velem szembe az ablakomból. Az egész nagyon hirtelen volt. Kiszaladtam a szobából. Szerintetek ez a macska egy boszorkány volt, ami kizártdolog vagy nem jelent semmit?

Figyelt kérdés
2015. okt. 18. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez kizárt dolog, mert nem tudom.
2015. okt. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
a kizártdolog lehetett, a macska, akit véletlenül kizártak, fázott és vágyakozva nézett a szobába befelé, a búbos kemence felé
2015. okt. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan helyen laksz, ahol egy macska boszorkányság nélkül el tud jutni az ablakpárkányodig, akkor ne keress más megoldást: macska volt. Ha panelházban laksz a kilencediken és a macskán nem volt alpinista felszerelés, akkor már kétesélyes. Legközelebb ne rohangálj, hanem kérdezd meg, mit akar.
2015. okt. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi ;)
2015. okt. 18. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!