Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit adjak a barátomnak karácso...

Mit adjak a barátomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Tudom még távol van, de már elkezdtem gondolkodni azon, hogy idén kinek mit adok karácsonyra ajándékba (hiszen sokan vannak körülöttem és nem akarom az utolsó pillanatra hagyni a tervezést:D). A barátommal viszont még csak 3 hónapja vagyunk együtt és nem tudom, hogy mivel tudnám meglepni. Segítenétek ötletet adni? ://

Segítségként pár dolog róla: Imádja a gitárokat, már 6db van a tulajdonában és a héten meglesz a 7. is. Imádja a dobokat is, épp most vett egy új felszerelést. Rocker, szóval ebben a stílusban maradjunk ha lehet. :)

Előre is köszönöm az ötleteiteket. Ja a barátom 21 éves.



2015. okt. 18. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzt szánsz rá? Esetleg valami rock koncertjegy, amire ketten tudtok menni?
2015. okt. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Sampont a zsíros hajára
2015. okt. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Egy eredeti CD-nek valamelyik bandától amit szeret, lehet, hogy örülne :) Engem azzal kilóra meg lehet venni :D
2015. okt. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Itt biztos találsz valamit, aminek örülni fog:


[link]


(Esetleg vegyél magadnak egy metálos bikinit és legyél te az ajándék:D)

2015. okt. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Koncertjegy, bandás póló, gitárpengető, dobverő.:)

Én a volt Páromnak koncertjegyeket adtam, illetve egy dobozra ráírtam, hogy "The Life without You is unBEARable" és teleraktam gumimacival.

Nyugodtan adhatsz aranyosabb, romantikusabb ajándékot is, ő is rocker volt és nagyon megnyerte.

20. születésnapjára kapta.

Sok sikert!

2015. nov. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket, sokat segítettetek^^
2015. nov. 13. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!