Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Legolcsóbban Magyarországból...

Legolcsóbban Magyarországból Angliaba postázás?

Figyelt kérdés
Londonba szeretnék kuldeni egy rajzot, A3 meretu. (Keret nelkul tehat tulajdonkeppen sulytalan) -esetleg meg a csomagolasnak lehet sulya. De ahogy elnezem 8-7 ezer forintnal olcsobban nem talalok szallitast. Esetleg tudtok valami megoldast? Es a csomagolast hogy lehetne megoldani?

2015. okt. 18. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:

A Magyar Postával küldjed _levélként_ Ilyen módon jelentősebb olcsóbb

100 grammig: 785 Ft

250 grammig: 1310 FT


Nem valószínű, hogy ennél nehezebb lesz.

Ha érdekel tapasztalat, én bakelitlemezekt szoktam küldözgetni levélként. Bár az már kicsit drágább, mert 250 és 500 gramm közé esik.


Tehát becsomagolod ahogy tetszik, megcímezed, és feladod a postán mint levelet. Az árak amiket írtam, már az elsőbbségiek.

2015. okt. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem nézz körül Facebookon. Vagy csak googlizz rá. Nagyon sokan szállítanak csomagot a két ország között és folyamatosan hirdetik ahukat. Árban mindenképpen a posta a legdrágább, de nem is azért ajánlom hanem mert amellett hogy iszonyat drágák még nem is törődnek a feladott cuccal és gondolom egy rajz esetében nem mindegy hogy érkezik meg
2015. okt. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
*magukat
2015. okt. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!