Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki a veres palneba jar/jart...

Aki a veres palneba jar/jart az el tudna mondani (mar amennyire emlekszik) h hany pontos lett az irasbelije? Es a masik kerdesem h volt e szobeli es ha igen nehez volt e vagy nem? (Kituno tanulo vagyok elso ota)

Figyelt kérdés

2015. okt. 19. 21:04
 1/2 anonim válasza:

Szió! Nekem anno az íràsbelim 90 pontos lett(46matek,44magyar), én is kitűnő voltam végig általánosban.

Humán tagozatra jelentkeztem, nekünk a szóbeli csak egy beszélgetés volt azzal a tanárral aki az ofőnk lett, meg egy szöveget kellett felolvasni. Igazán barátságos hangulata volt az egésznek, és nem kellett lexikális tudás. :)


Most vagyok végzős, ha esetleg érdekel még valami, írj nyugodtan.

2015. okt. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én 80 pontot írtam, ritka itt, hogy valaki 90 körülit írjon, kevesebbel is bejuthatsz :)
2015. nov. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!