Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent a Diegó név?

Mit jelent a Diegó név?

Figyelt kérdés
Több helyen is utánanéztem, de nem találtam róla semmit a jelentése ismeretlen volt. Valaki tudja a magyar jelentését?

2015. okt. 20. 08:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szent Jakab spanyol megfelelojenek a modosulasa (Sant Yago, Santiago, Sandiego, Diego).
2015. okt. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

LINK MÁSOLÁSA

Diego eredete és jelentése

A Diego név egy spanyol eredetű fiúnév, amely "kiszorítót" jelent.

Az energikus Diego gyorsan növekszik sok más hitelesen spanyol babanévvel együtt, amelyek tökéletesen működnek bármilyen eredetű vezetéknevekkel.


Esetleg Santiago származéka, Diego sevillai szent, és nevezetes kulturális névadója Diego Rivera mexikói festő.


Diego is a Spanish given name. The Latin form is Didacus, the Catalan form Dídac and the Portuguese form Diogo.


Origin of Diego

Diego is a Spanish variant of the Hebrew name Jacob or James (originally Ya’aqov / יַעֲקֹב).


Satöbbi; most nincs kedvem linkelgetni a forrásokat, talán majd máskor, itt a Google-link, amin néztem:


Nem nyitottam meg mindet,de jok

[link]

2021. máj. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!