Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha lenne rá pénzetek elköltözn...

Ha lenne rá pénzetek elköltöznétek albérletbe, vagy maradnátok szüleitekkel gyűjtögetni?

Figyelt kérdés
30 éves férfi (van bnőm)
2015. okt. 21. 15:22
 1/8 anonim válasza:

A szüleim a melóhelyemtől sacc/kb. 15 percnyire laknak,egy 4 szobás,2 fürdőszobás házban.


Szerinted,megérné elköltöznöm,főleg úgy,hogy erre (BP. II.kerület.) nem olcsó az albérlet?


27/F

2015. okt. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az én szüleim is 3 szobás, két emeletes, két fürdőszobás házban laknak, és közelebb van a munkahelyemhez is 14km-el. Ezért vagyok tanácstalan, mert jó is lenne külön, és ez egy nagyon olcsó és szép albérlet lenne.
2015. okt. 21. 15:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Tuti nem tömném más zsebeit,ráadásul havonta zaklatna,inkább gyűjtöges!
2015. okt. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

30 evesen meg otthon laksz? LOL.


Ugy elkoltoznek mint a huzat. Az onallosag minden penzt meger.

2015. okt. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

4.-nek.


1. vagyok.


a. Minek költsek albérletre,ha van hol laknom?

b. A szüleim nem szólnak bele a dolgaimba,nem korlátoznak és a csajok sem zavarják őket.

c. Az idegen lakásra szánt pénzből van kocsim és drága órám és csajokra is telik.

d. Nem kell aggódnom,hogy egyik napról a másikra kirak a főbérlő vagy bedől a hitelem.

e. Egyszer (Isten adja,hogy jó sokára.) enyém lesz a házunk.

f. KÉNYELEM.

2015. okt. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elozo, agyilag meg mindig gyerek vagy. Ezert nem erted miert ertek az onallosag, es ezert fuggsz a mai napig a szuleidtol.
2015. okt. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez az első válaszolónak is szól: Ha nem szállsz be a rezsibe és egyéb költségekbe(kaja stb) és csak a szüleid nyakán lógsz,hogy neked jobb legyen,nemcsak önző,de nevetségesen gyerekes dolog is. Ha beszállsz a költségekbe ami azért alapvető lenne ha kereső ember vagy,véleményem szerint még akkor is gáz.


Kérdező,miért nem költözöl össze a barátnőddel? Vagy csak simán külön. Azt írtad,hogy olcsó lenne az albi. Akkor mit hezitálsz? Ja,hogy így kényelmesebb...ennyi erővel lakjatok életetek végéig anyucival apucival,mert mindig ez lesz a legkényelmesebb lehetőség. Csak ez nem felnőtt emberhez méltó viselkedés. Én 19 vagyok,de ha nem járnék egyetemre,már különköltöztem volna. Miért ne? Nem vagyok már gyerek és vágyok is az önállóságra. Pedig jó a kapcsolatom a szüleimmel és nagyon jól is keresnek,megtehetném,hogy bármeddig maradjak,de ez nálam elvi dolog. Mindig is önállóságra neveltek,egy férfi meg főleg legyen az. Szóval szerintem pusztán kényelemből otthon maradni,gáz és éretlen ember benyomását kelti(anyámasszonykatonája,vagy lusta stb..).

2015. okt. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

ha jol megvagy a szuelidel, akor maradj ott es gyujtogess, semmi sem er tobbet egy haztol ami a tied. azt csin amit akarsz.


ha meg cirkusz vana szulokkel, akor menni kell onan, mert az rahat a kapcsolatra is nagyon

2015. okt. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!