Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sellők léteztek valaha is?...

Sellők léteztek valaha is? Vagy hasonló lények?

Figyelt kérdés
Ilyen cikkeket (magyarul) vagy tudósítások tudnátok küldeni?

#sellő #természet feletti lényeg
2015. okt. 23. 10:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
SOHA nem léteztek, most se léteznek és nem is fognak.
2015. okt. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ráadásul volt már a kérdés.
2015. okt. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1#: Nem a te véleményedre voltam kíváncsi, hanem tudományos tényekre, hogy miből fakadt az emberekben a sellők gondolata, szóval, hogy volt-e hasonló lény valaha az óceánokban.

2#: Lehet, hogy volt már, de én cikkekre vagyok kíváncsi.

2015. okt. 23. 16:13
 4/12 anonim ***** válasza:

ez nem az én véleményem tündérke, nem léteznek, nem léteztek soha és nem is fognak, ez tény.


Az ember látott halakat és egyéb vízi lényeket, elképzelte őket emberként, voilá, kész a sellő gondolata...

ha akarod a kentaúr, sárkány, unikornis, angyaka és egyéb NEM LÉTEZŐ lények eredetét is elmesélem.

2015. okt. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kihagynám. Ez messze állt az eredet meséléstől. Gyakorolni kéne még az ép érvelést. Ha nem tudsz felhozni ész érveket, vagy bizonyítékokat, akkor nem érdekel a véleményed.

Célom nem a veszekedés. Gondolom azt hiszed, hogy a természet feletti rajongója vagyok és dacosan ki állok a mellett, hogy minden kitalált lény létezik. Beavatlak, ez nem így van. Egyszerűen érdekel a sellők eredete és az erre vonatkozó tudományos tények.

2015. okt. 27. 15:12
 6/12 anonim ***** válasza:

"tudományos tények."

Van egy olyan lény, hogy tengeri tehén.

Ha jól tudom, ennek alapján született meg a sellők mondaköre.

2015. okt. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

'ész érvek'

léteznek a sellők.


ez a két kijelentésed üti egymást (...)

Én sem veszekedem, sőt, indokoltam is, te azonban ezt nem fogadod el. Bizonyítani tudom, hogy nem léteznek sellők, méghozzá a sellők létezése mellett szóló bizonyítékok hiányával ;)

2015. okt. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Na jól van, haszna nem volt, hogy kitettem ezt a kérdést, de azért köszönöm, hogy időt szakítottál rám.
2015. okt. 27. 23:06
 9/12 anonim ***** válasza:

"haszna nem volt, hogy kitettem ezt a kérdést"

Tudod, kérdező, a következő a helyzet:

- ahhoz, hogy egy népesség tartósan fennmaradjon, a létező minimum a pár ezres létszám. De nem árt pár 100000, különben pikk-pakk kihalhatnak.

- ha ennyien lennének, már rengeteg maradványt találtunk volna. Hol vannak ezek? Akár csak egy is?

- ha ennyien lennének, már találkoztunk volna jó párral közülük. Hol vannak ezek a találkozások?

- az élőlények nem csak úgy lógnak a levegőben, hanem rokonságuk van, amelytől nem nagyon különböznek. Pontosan milyen felépítésű a sellő? Melyik lény a legközelebbi rokona?

stb. stb.

2015. okt. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
27%

Én csak azt tudom mondani, hogy ezt biztosan sose tudják bebizonyítani csak akkor ha igazi élő sellővel találkoznak.

Én azt mondom, hogy nem kizárt hogy léteznek. Vannak régi történetek amelyekben bizonyos halfarkú gyönyörű nők a halálba csábították a tengerészeket.

Én ezt sem zárom ki.

Volt egy műsor az Animal Planeten és abban beszéltek sokat a sellőkről.

Van egy teóriám miszerint léteznek. Ha érdekel megírom privátban

2015. nov. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!