Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fent akadt a drónom egy magas...

Fent akadt a drónom egy magas fán és már mindenhogy próbáltuk leszedni de nem sikerült, szerintetek a tűzoltók leszednék ha kihívom őket?

Figyelt kérdés

2015. okt. 24. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel a helyi tűzoltóságot, csak ne segélyhívószámon, biztosan benne vannak a telefonkönyvben és kérdezd meg.
2015. okt. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kijönnek és leszedik, de a kiszállási díj biztosan több lesz, mint a drónod értéke.
2015. okt. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán le, de a kiszállási díj biztos lesz 100ezer minimum
2015. okt. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Csicsky ***** válasza:
100%
Szerintem bármilyen daruskocsival le lehet(ne) szedni. Csinálj róla képet/képeket, hogy lehessen látni, mi a helyzet, néz utána a daruskocsisoknak, hogy melyik mennyiért megy ki, küld el nekik a képet és kérj árajánlatot.
2015. okt. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem képez veszélyhelyzetet akkor nem valószínű. Az értékmentésről szóló jogszabályok főleg tűzesetekre és természeti csapásokra vonatkoznak. Ha mindenképpen emelőkosaras járműre van szükség akkor persze bérelhető de nem csak a katvédtől hanem maszek cégektől is (szerintem úgy még olcsóbb is).
2015. okt. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem meg hagyd ott fadísznek.

Ha az enyém akadt volna fenn ott se hagytam volna, nem mint hogy ide írok. Ha bele döglöttem volna se hagyok ott 100 ezret.

2015. nov. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!