Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A tomegnovelo port hideg vagy...

A tomegnovelo port hideg vagy meleg vizben kell elkeverni?

Figyelt kérdés
Ne nezzetek hulyenek, de valahol azt irjak jobb melegben, valahol meg, hogy hidegben. Elore is koszonom!

2015. okt. 25. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha melegben kevered el, a keletkező moslékot meg nem fogod inni :)

Meg inkább tejjel idd, meleg tejjel is még tűrhető állapotú lesz.

2015. okt. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet az előzővel. Én vízzel szoktam inni és teljesen iható. Amúgy sem az ízéért isszuk. Másrészt akkor megéri kicsit "drágábbat" venni, de volt olyan nálam hogy a magasabb árkategóriájú termékeknél sem jött be egy-két íz. Szóval mehet hideg vízzel nyugodtan.
2015. okt. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hideg víz :) Én nekem például nincs olyan ismerősöm aki meleg vízzel vagy tejjel inná mert gusztustalan. Én először kipróbáltam vízzel, de nem igazán jött be mert elég kevés az a mennyiség amit ők oda írnak. Aztán megkóstoltam tejjel azzal főként nem jött be. Ötödik próbálkozásra már sikerült olyanra csinálni, hogy egyből megtudtam inni. Ha pl 50 grammot írnak, hogy annyit rakj bele "asd" ml vízbe akkor rakj bele nyugodtan 80grammot
2015. nov. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!