Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vágdosás de mégsem. Segítség?

Vágdosás de mégsem. Segítség?

Figyelt kérdés
egyik narp szikével vágtam a papirt és megfordult a fejemben hogy milyen lenne az ereimet megvágni.ez a gondolatmenet már 2 napja kisért mert nálam ez ugy van hogy ha valami megfordul a fejemben akkor nagyon nagy a késztetés.nem vagyok öngyilkos hajlamú pont ellenkezőleg.valamien szinten halálfélelmem van szval ezt nem nagyon értem.amúgy egész nap ez a késztetés van a fejemben és nem tudok ellene mit tenni.hipohonder vagyok,és ez nálam ugy kiterjed hogyha valami gond /dolog megjelen a fejemben akkor azzal 3 hétig szenvedek minimum.valaki van/volt már hasonló helyzetben?mit javasoltok?nem pszichologus meg ilyenek nálam szóba sem jöhetnek szval ilyethiába irtok.szval valami ötlet?fontos.

2015. okt. 25. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy megvágod. Csak fájni fog és csúnya lesz.

Semmit nem fogsz nyerni az önsajnálaton kívül, ami inkább szégyenné alakulhat.

Mi jó volna benne? Milyen dicsőség?

2015. okt. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem irtam h dicsőség.ilyenről egyáltalán nem volt szó.
2015. okt. 25. 22:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen vágyam. Meg még más is, amit nem írok le. Nem is tudom hogy múlt el. Talán a vitaminok, a mozgás.

Képtelen vagyok kárt tenni magamba. Neked sem javaslom.

Csak maradandó károsodásod lehet.


Amúgy mit érzel? Depressziós vagy? Kívánod? Vagy csak kíváncsi vagy?

2015. okt. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem az kisért 2 napja h milyen lenne hanem az h megtegyem.pedig nem akarom de erős akésztetés.tudom elég bonyolult de ez van
2015. okt. 25. 23:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozzál vele... Csinálj valami mást, vagy hallgass helyette zenét.

A szexuális életed rendben van?

2015. okt. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
14 vagyok szóval... XD nekem nincs olyanom de nagyon szépen köszönöm a válaszod.megpróbálom amiket javasoltál
2015. okt. 26. 00:50
 7/7 A kérdező kommentje:
már jobb lett a helyzet.köszönöm szépen minden válaszolónak
2015. okt. 26. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!