Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dél-Koreába plasztikai sebésznek?

Dél-Koreába plasztikai sebésznek?

Figyelt kérdés
Dél-Koreába tervezek költözni egyetem után.Ott alapvetően nagy az érdeklődés a plasztika iránt.Ha plasztikai sebészként mennék ki élni, lenne esélyem elhelyezkedni?

2015. okt. 26. 18:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Csak Gangnam-ban (a leggazdagabb szöuli negyedben) több, mint 500 plasztikai sebészettel foglalkozó klinika működik. Nagyon sok kiváló szakember foglalkozik ezzel, szerintem elég kérdéses lenne az, hogy el tudsz helyezkedni, de megpróbálható. Mindenesetre a nyelvet mindenképpen perfektül kéne beszélned hozzá (ha már nem beszéled). Tényleg nagy az érdeklődés egyébként, mivel 10-ből 9 sztárnak volt valamilyen műtétje, és a gazdag civilek is sokszor műttetik magukat. Én azt mondom hajrá. :)
2015. dec. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!