Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha büdös egy ismerősöm a...

Ha büdös egy ismerősöm a szappan vagy a dezodor a finomabb célzás?

Figyelt kérdés
Az a helyzet állt elő, hogy az egyik közeli ismerősöm rettentő büdös. Nem tudom, hogy milyen gyakran fürdik, de kellemetlen a környezete számára. Közeleg a születésnapja, és ezt orvosolandóan az ajándékcsomagjába szeretnék tenni egy szappant vagy dezodort. Melyik az, amelyiket kevésbé lehet sértésnek venni? Fontos!!!

2015. okt. 27. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Aa dezodor a kevésbé sértő sztem.
2015. okt. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem biztos, hogy le fog esni neki. Szólni kell neki, nem durván, finoman. Kellemetlenebbül fogja érezni, ha valaki más mutat rá,vagy ha hírneve lesz ebből. Ha tényleg jó barátja vagy, akkor mondd meg neki. Így lesz a legjobb mindkettőtöknek.
2015. okt. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is szólni kellene neki. Esetleg úgy, hogy rákérdeztek, hogy esetleg nincs-e valamilyen orvosi problémája (akkor is ha tudjátok, hogy nincs). Mert mostanában "megváltozott", másoknak is feltűnt, hogy olyan erősen fura, kellemetlen....


Aztán hátha így már neki is leesik a húsz fillér és odafigyel magára.

2015. okt. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!