Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet, hogy depressziós vagyok?

Lehet, hogy depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
Mindig szomorú, fáradt vagyok. Ha eszek mindig bűntudatom van, és akár kárt is teszek magamban, ugyanis sokan megjegyzést tesznek a súlyommal kapcsolatban. De már elkezdtem változtatni. 12/L
2015. okt. 28. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, de inkább evési zavarnak tűnik. Szólj anyukádnak és forduljatok orvoshoz.
2015. okt. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen. Kortól függetlenül bárki lehet szerintem depressziós, ha olyan behatások érik. Miért teszel kárt magadban? Ez nem megoldás. Anyukád tud róla, hogy bántanak? Tanárok? El kéne valakinek mondani, ha te nem véded meg magad. Vagy végső esetben iskolát váltasz, bár ez sem garantálja azt, hogy másik suliban mindenki normális és elfogadó lesz...
2015. okt. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!