Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tippmixpro-élőfogadás:csak...

Tippmixpro-élőfogadás:csak szerintem gagyi?

Figyelt kérdés
Értem én,hogy ki akarják szorítani a külföldi fogadóirodákat,hogy mindenkit a SZRT-haz akarnak "terelni",de akkor talán próbáljanak legalább hasonló színvonalat produkálni.Például élő fogadás:adott esetben van mondjuk 8 folyamatban lévő sportesemény,de ezekből 4-re nem lehet fogadni,mert fel van függesztve, sokszor 4-5 percre is,annak ellenére,hogy nem történt semmi(gól,kiállítás,sárgalap,stb.)ami indokolná,hogy ennyi ideig vakarózzanak azon,hogy mennyi legyen az új szorzó.A külföldi oldalakon ezt ilyen gyakorisággal,ilyen hosszú ideig(és egyszerre ennyi meccsnél),soha nem tapasztaltam.Vagy szeressük azért,mert szar ugyan,de magyar?

2015. okt. 28. 20:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha veszíteni akarsz ,itthon játssz ! Nyerni akarsz,akkor a külföldi portálokon. Gyarapíts a nemzet vagyonát,meg a tiédet is. Csak azt nyered vissza ,amit már régen elloptak tőlünk. ( marx )
2015. okt. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!