Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen a "piko" drog?

Milyen a "piko" drog?

Figyelt kérdés
milyen? hatása?
2010. márc. 17. 21:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%

Hello. Nem tudok rendes választ adni bocsi.. de engem is érdekel. Ma hallottam róla először. Felénk már lehet kapni. 2500-3500 forint. Partydrog hatású ( eufória, pörgés ) Ilyen barna ragadós anyag, hasonló mint a por, de mégsem az. Elvileg van belőle fehér por is. Nem tudom még nem láttam ilyet, csak hallottam. Intranazálisan kell használni, de gondolom, akkor lehet intavénásan is meg szájon át is.

16/L

2010. nov. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Faxmalac válasza:
84%
Halakat látsz tőle
2011. febr. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
100%
Lényegében ez metamfetaminak indul de még se az sokan "szlovák kokain-nak" ismerik. Állaga általában porszerű vagy kristályos szerkezetű fehér illetve barna színben pompázik. Hatása hasonlít a speed-éhez de mégis sok dologban eltér tőle. Élénkít, éberséget és a fáradtság-érzet hiányát okozza. Nagyban megnöveli a koncentrációs készséget "ráfeszülsz az adott dologra amit csinálsz", esetekben az emberfeletti erő érzete lép fel. Közvetlenebb vagy embertársaidhoz. Hatása viszont jelentősen hosszabb ideig tart mint más szintetikus drogoké és sokkal erőteljesebb is. Akár a heti egy alkalmas használat is függőséghez vezethet.Egy "egység" átlagosan 12-20 órán keresztül hat, de ez egy idő után csökken ahogy a szervezet hozzászokik. Főleg az északi határmegyékben kapható.
2011. márc. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
100%
hello hat próbaltam egy parszor orron keresztül szippantottam fel.aztan elkezdtek zsibbadni a labaim fura erzés volt nagyon.nem tudsz aludni töle enni se vegkepp en probaltam enni de nemtudtam lenyelni.total pörögsz töle lenyeg hogy nagyon kivanod a folyadekot nagyon sokat kell inni meg persze a cigit.alkoholt annyit iszol amennyit akarsz nemrugsz be töle.
2011. máj. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
97%

A fent említettekhez még pár dolgot írnék hozzá!


Ne csináld!Ne akard még kipróbálni se!Hidd el vannak jobb dolgok is ennél!Tapasztalatból írom!


Olyan szinten "kinyírtam" magam,hogy 20kg mínusz,min. 12 órás alvás naponta!

Nem csináltam minden nap,de heti 1szer használtam!

Ma van pont egy hete,hogy vettem egy egységet...vasárnapig 3órát aludtam!Egész héten nem voltam sehol,mert a testem feladta!(mivel lefogytam,nem volt már energia-tartalékom)

Most ott tartok,hogy venni akarok egy újabb egységet,de tudom,hogy meg kell állnom vhogy.!Éhségérzetem nincs!Eszek,mert kell az energia!Amúgy meg egy idő után lehet enni mellette...joghurtot,rudit,főzeléket...szóval,amit nem nagyon kell rágni!

Ezzel csak az volt a célom,hogy ne járj úgy,mint én!!!

2011. jún. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 médiaterrabilis válasza:
6%
eggyiksem igaz, a PIKO nem más mint a Ketamin, lónyugtató, jóétvágyat hozzá barmok! egézségetekre!
2011. júl. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
100%
Az előttem kommentelőnek üzenem...Neked szerintem a pikó már annyira tönkre tette az agyad hogy azt sem tudod mit pakolsz az orodba...Ketamin az lónyugtató, igen...de a pikó egy metamfetamin fajta, Csehországban és itt nálunk felvidéken, Szlovákiában is elterjedt drog...A pikó csak szemét ne tegyétek orrba...tessék aki többet szeretne tudni róla [link] CTRL+F és keressen a piko kulcsszóra.
2011. aug. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
haveromal probáltuk itt felvidéken szlovákiaba kb 12 orán keresztul playstationtoztunk mint az orultek pörget mint állat
2011. szept. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
2011. okt. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
olyan, hogy az egyik barátom elveszitette a munkahelyét, személyiségét, paranoiás lett... ja, és ha 1-3szor kiprobálod, rajta vagy , ennyi, mélyen benne marad az agyadba,,,,és nehezen viseled nélküle... mert nem sima hétvégi amfetamin, hanem erös methamfetamin, ami nem ugyan az,,,, szóval full addiktiv, még akkor is ha nem ugy érzi az ember :)én párszor kiprobáltam, és komoly harcba került nekem ahoz hogy ne legyen folytatás :/ hatása olyan, amilyenné irányitod,de tuti 5 napig nem alszol eszel gondolkodsz reálisan , már kis mennyiség után,,,,inkább kérdezd meg az elvonási tüneteket, és nem a hatását :)))
2013. febr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!