Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Emberek, akik olvasták a...

Emberek, akik olvasták a végzet ereklyéi sorozatot! Valaki leírná nekem, hogy boldog vagy szomorú a vége?

Figyelt kérdés
Mert az elsőt még régen olvastam és tetszett, gondoltam elolvasom a többit is, de érdekelne, hogy boldog, vagy szomorú a vége... Mert ha szomorú, akkor inkább nem olvasom el :D utálom a szomorú könyveket :/ Előre is köszi a válaszokat

2015. okt. 29. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Happy end, of course.
2015. okt. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2015. okt. 29. 20:04
 3/3 anonim válasza:
Mindenki megtalalja a parjat (Simon&Isabelle, Alec&Magnus, Jocelyn&Luke) és természetesen Clary és Jace is összejönnek. Sebastian, vagyis Jonathan meghal, és mindenki boldogan éli az életét. Viszont Simon elveszti az emlékeit az árnyvilágról, és mindenkiről aki ahhoz köti, de árrnyvadászt teremtenek belőle.
2016. jan. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!