Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik hivatalos lista...

Létezik hivatalos lista azokról a kereskedelmi cikkekről amiket az eladó nem adhat el csak 18 év felettieknek?

Figyelt kérdés

Ha van ilyen lista linkelnétek?

Egy bizonyos dolog érdekelne hogy lehet e venni 18 alatt



2015. okt. 31. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmilyen alkoholos ital, semmilyen dohanyaru nem adhato ki. A novenyvedoszerek kozul is sok korlatozott, foleg az eros mergek, robbanoanyagot tartalmazo eszkozt sem vehetsz (ertsd: tuzijatek). Meselj, mit akarsz ennyire?
2015. okt. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Semmit csak azon gondolkoztam hogy ugye a fiatalok(18 alattiak) ha szexelnek, akkor ugye az jó ha védekeznek. Mondhatni hogy erre buzdítják őket... De mégis. Azt hallottam hogy van olyan bevásárló kőzpont(mindegy hogy dm vagy rossman vagysima bolt) akol az óvszert nem adják ki nekik mivel hogy nem 18 felettiek.

Pedig elméletileg az óvszer az nincs korhoz kötve.. Vagy mégis?

2015. okt. 31. 16:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Drogériában, Plazaban nincs ilyen korlátozás óvszerre. Sajnos, ezt több helyen az eladók sem tudják és van, hogy nem adnak 18 alattiaknak. De Sex Shopba nem lehet bemenni 18 alattiaknak.
2015. okt. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te most a 'szexualis segedeszkoz' kategoriara gondoltal, amit valoban nem adnak ki 18 alatt. Nyugi, a gumi nem tartozik kozejuk.
2015. okt. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
khhm egy két síkosítóra van ráírva valami... na az pl nem gumi, de 40 éves fejjel nem is értem, miért is tilos
2015. dec. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!