Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha bemegyek a postara es...

Ha bemegyek a postara es sarga csekken akarok kifizetni egy magánszemélynek árut. Akkor az hogy működik?

Figyelt kérdés
Tehat maganszemelytol vettem cucucokt(ruhakat) es nincs bankkartyan. Ez a sarggacsekkes dolog hogx működik?! Valaki irja le nekem reszletesen.

2015. nov. 1. 13:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Jobban jársz ha bemész a bankba és megmondod, hogy pénzt szeretnél befizetni erre a névre és erre a számlaszámra.


Olcsóbb és gyorsabb mint a postán pénzt küldeni.


De ha ragaszkodsz a postához akkor bemész a postára és megmondod, hogy pénzt szeretnél ennek küldeni erre a címre, és ott majd segítenek (de olyan mintha ajánlott levelet adnál fel). Viszont én egyszer küldtem így pénzt +500Ftot kellett fizetnem, a banki befizetésnél pedig nem kell +ba fizetni.

2015. nov. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!