Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy doki nem fogad el...

Ha egy doki nem fogad el pénzt, mit szokás, vagy illik venni neki köszönet képp? Szülész nőgyógyász.

Figyelt kérdés
2015. nov. 2. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:
üveg bort pl
2015. nov. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
50%
Valami kis ajándékcsomagot , nem kell anyagilag túlterhelned magad, gondolok 1 csokira, valami díszdobozosra, arra 1 masni v valami, nem túl drága, akár bor , az is jó ötlet :) De azért ne kannást , virágot szerintem ne. Ha szülész nőgyógyász lennék, örülnék az édességnek.. legyen az bármi.. :)
2015. nov. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
47%
Ital, kávé, csoki.
2015. nov. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
72%
Ne italt vegyel neki,mert abbol kap eleget es meg sem issza öket,mert a fejet hasznälnia kell ällando jelleggel. Ha tenyleg örömet akarsz szerezni neki,akkor vegyel inkäbb Arabica kävet, kimert vällogatott teakevereket, eredeti olasz balzsamecetet es finoman sajtolt extra szüz olivaolajat,kis likört vagy ha ragaszkodsz a borhoz akkor jegbort. Ha kicsit többet szänsz rä,akkor ajändekkosärba is beleteheted pl. Mangalica bio szallonna,sonka,töpörtyükrem es meg sorolhatnäm. Persze nem CBA vagy TESCO-s cuccokra gondolok..:) Hanem valami ilyesmire.. [link]
2015. nov. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%
Szervezd be neki a barátnődet egy éjszakára :)
2015. nov. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Egy üveg spirituszt, abba fogják beültetni és mutogatni az egyetemen, hogy ő az egyetlen szülész-nőgyógyász, aki nem fogad el pénzt...
2015. nov. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ÉRTELMES hozzászólóknak a tippeket,így össze tudtam állítani egy csomagot. Az értelmetlenek meg kenjék a hajukra a hülyeséget.
2015. nov. 10. 11:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Én élelmiszert nem vennék,mert az ismeretlen termelői is szemét.Inkább valami porcelánt.Az egyik rokonom egy 12 személyes kalocsai hímzett asztalterítőt ajándékozott.
2015. nov. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ajándékcsomag 1 kis masnis csoki,1 ü.bor?Ilyesmit a szomszédjának,munkatársának vesz az ember,én ilyesmivel nem égetném magam,akkor már inkább semmit.
2015. nov. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!