Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csábitásból jeles! Valaki...

Csábitásból jeles! Valaki eltudná röviden mesélni miről szól a 27 epizód?

Figyelt kérdés

2015. nov. 4. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőtől a 27-ig?
2015. nov. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak a 27-ik.
2015. nov. 13. 18:45
 3/5 anonim válasza:
87%

Én végigjátszottam az angol szerveren, egy rövid leírást tudok szolgáltatni :)

Az epitód elején a karakterünk visszaemlékezik, hogy a pikniken töltött idő mennyire jó volt a sráccal, akivel elment és hosszas gondolkodás után rájön, hogy érez valamit a fiú iránt. :D Este el is dönti, hogy másnap találkozik Rosával, hogy megbeszéljék az egészet a kávézóban. Másnap kapunk egy nagyon aranyos párbeszédet Rosával arról, hogy legünk bátrak és valljunk szerelmet a fiúnak, még egy dupla randit is be akar szervezni, valamint Leight-ról is szó esik. Másnap megérkezik az új diák, Priya (még mindig nem vagyok bizos benne, hogy kell írni a nevét xD) aki bemutatkozik és erős benyomást tesz az emberekre, aztán hazafelé menet találkozunk a sráccal, aki él a pegnagyobb esélyünk van és elmondja, hogy szerinte Priya jófej, erre a karakterünk elkezd irígykedni és csúnyán viselkedni Priyával. Másnap leszakítja a röplabda hálót, ezért újat kell venni. A végén az összes randiképet megszerezhetjük, de egyiken sem vagyunk rajta.

Sajnálom, hogy a végét már csak így összecsaptam :c

2015. nov. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszi szepen a valaszt :)

Nem baj ha rovid volt,nagyon szomoru epizod lesz... :c

2015. nov. 15. 21:48
 5/5 Kovács Elu válasza:
100%
De a 28. Epizódban csókolozhatsz azzal akinél a legnagyobb az esélyed
2015. dec. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!