Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Cukrász vagy rendőr? Meik...

Cukrász vagy rendőr? Meik legyek? Valaki tud tapasztalatbol vagy anélkül mondani roluk dolgokat?

Figyelt kérdés
8.-os vagyok és most ezen a két szakmán gondolkodok.rendör majd lehet hogy nem is lehetek mert szemüveges vagyok és van néhány olyan tesigyakorlat amit általánosban a legtöbb suliban tanultak de mi nem és ez lehet h majd gond lessz.valaki megtudja mondani h ezek kizáro okok e?cukrásznál is szeretnék véleményt kérni. :3

2015. nov. 5. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:

ez két teljesen eltérő foglalkozás,


A cukrászhoz nagyon kell tudnod a kémia/fizikát,

A rendőrhöz meg erőlét kell (később jog)


A szemüveg nem hiszem, hogy számítana (hacsak nem 80000 dioptriád van).

2015. nov. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :3 nemlátok alyan rosszul.eddig a legkissebb erösségü szemüvegem volt de szerintem romlott a szemem.szemüvegem nemrég sikerült eltörnöm és igy szemüveg nélkül is csak anyira vészes hogy a leghátsó padból ahol ülök nem birom elolvasni a táblát XD várom a többi választ am ha ez számit a pályánál akk csak mondom hogy lány vagyok XD
2015. nov. 5. 20:41
 3/8 A kérdező kommentje:
ment a zöld :D
2015. nov. 5. 20:42
 4/8 vatafak ***** válasza:
35%
ilyen borzasztó helyesírással a rendőrséget javasolnám :P
2015. nov. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Előre bocsájtom,hogy ha a rendőrség mellett döntesz,tudd,hogy az NEM munka,hanem HIVATÁS! Nem mehetsz be csak úgy hogy "áh lesz valami" mert ehhez neked komolyan kell hozzá állnod. Ennek a szakmának sok a nehézsége,mert viszonylag kötöttebb,de ezzel ellentétben az anyagiakat tekintve kényelmesebb életet nyújt,biztosabb munkahelyet. A szakma szépségei belsőségesek,pusztán annyi,hogy te mit tartasz benne jónak. Személy szerint számomra a rendőr egy fegyelmezett,elkötelezett védelmező képét mutatja. Bár a közhiedelemben a rendőrökről való kép megoszlik,mégsem ismeri őket addig senki,amíg nem tanulta a szakmát. Tévhit,hogy a rendőrök buták. Mi rendvédelmis osztályként a gimiseknél és más szakközépiskolásoknál jóval többet tanulunk (és ezek még csak az alapok). Tévhit,hogy a rendőrök bunkók. Minden rendőr hozzáállása a másik ember hozzáállásától függ! Ergo,ha te paraszt vagy velem,akkor én is veled! Remélem el tudtam mondani egy pár érdekességet! Még annyit,hogy szerintem nincs nemesebb dolog,mint arra feltenni az életünket,hogy másokat védelmezzünk!
2015. nov. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a rendört választom :3 ment a zöld amugy nem figelek a helyesirásra mert itt szerintem felesleges
2015. nov. 6. 18:49
 7/8 anonim ***** válasza:
9%

#6 Huh,helyes, megnyugodtam, hogy nyelvész nem akarsz lenni...

De amúgy a vasutas lenne a legjobb mindenkinek!

Ott túl sok vizet nem zavarnál...

2015. nov. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hogy te mekkora egy paraszt vagy!ásd el magad jó mélyre!
2015. nov. 6. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!