Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Revell makett festék megmarad...

Revell makett festék megmarad a kerámián?

Figyelt kérdés
Egy barátomnak szülinapja volt és egy bögrét adtam neki ajándékba.Magam írtam rá, festettem ki és kiégették.Szeret kosarazni, igy rajzoltam rá egy kosárlabdát is de nem jutott akkor eszembe hogy is néz ki egy kosárlabda, igy a csíkok nem lettek jók a labdán.Nem hagyott nyugodni, ezért próbáltam kijavitani és lefestettem Revell makett festékkel, ami egyébként olajbázisú. Nagyon örült a bögrének viszont nagyon félek hogy a festék le fog jönni a bögréről és akkor meglàtja mit csináltam. Amikor itthon megmostam a bögrét sima vízzel, akkor jól bírta, bár remélem a mosószer nem viszi le. Aki ért hozzà kérem válaszoljon, minden választ köszönök!

2015. nov. 7. 21:26
 1/1 anonim válasza:
Víz nem fogja lehozni, mert nem tempera, se nem vízfesték. Makettfestéket a festék hígító, vagy a lefolyótisztító oldja. Szerintem sok baja nem lesz neki, kivéve, ha nem súrolja, mint az állat. :) Akkor lehet kicsit felkarcolja. A mosogatógép az más kérdés, nem tudom, mert ott forró vízzel mos a gép.
2015. nov. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!