Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdv! Mit csináljak? (Lent...

Üdv! Mit csináljak? (Lent van! :D)

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nem tudom mit csináljak, mert általában egy lánnyal szoktam dumálni/találkozni és most nem tudom mit csináljak... és nincs igazán semmihez kedvem... És nem is beszélünk manapság. :\ De ebbe most bele se kezdek. Kéne valami amivel elüthetném az időm. filmet nem akarok nézni, már sok játékot kivittem és már picit unom, olvasni nem szeretek, és kimenni sincs túl sok kedvem... :\ tudom nincs túl sok lehetőség így, de leginkább csak vele lennék/beszélnék de hát sajna most nem ez van... hirtelen az jutott eszembe hogy elkezdenék animálni, de nem tudok egyáltalán érteni se értek hozzá és nincs valami jó videó arról hogy hogyan animálj... történetem azok vannak hozzá, de semmi más... dolgozni is elmennék de nem lehet egyenlőre még... valami? (Bocsi hogy ennyire hosszú, és ha érthetetlen!)
2015. nov. 7. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
tanulj programozni. azt 15-20 evig nem fogod megunni:)
2015. nov. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, de sajna az sem az én műfajom, régebben elkezdem c és c++ nyelven is meg phyton-ban is de nem jött össze... nem vagyok valami jó az ilyesmiben... De azért köszönöm!
2015. nov. 7. 23:27
 3/3 Mate501 válasza:
you tobe?
2015. nov. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!