Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jól tettem hogy nem ütöttem/ne...

Jól tettem hogy nem ütöttem/nem csináltam semmit?

Figyelt kérdés

Ma a buszmegállóba kísértem el a 2 haveromat akinek épp ment a busza és miközben álltam egy helyben egy gyerek jött az egyik oldalamról és szándékosan nekem jött nem vettem zokon, gondoltam biztosan csak véletlen lehetett, de miután már indultam hazafelé ő is ott állt -azon az útszakaszon ahol mentem haza- a haverjaival és belém kötött mondván hogy miért mentem neki.


Ez számomra fura volt hisz én szinte észre se vettem hogy nekem jött erre egyre csak elkezdett keménykedni hogy így veri szét az arcom meg úgy, én meg próbáltam hárítani a beszédét, ergó én ezt nem vettem komolyan, nem ütöttem semmit nem csináltam ezután eljöttem, ő pofázott még valamit és ennyi.


Csak most olyan furán érzem magam hogy nem csináltam semmit és nem tudom hogy jól tettem-e hogy nem törődtem vele mert most van bennem egy érzés hogy azért csak vissza kellett volna fogni valahogy a gyereket hogy ne legyen ekkora pofája vagy nem tudom.. Szerintetek?



2015. nov. 8. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, amíg van lehetőséged félreállni balhé és negatív következmények nélkül, addig az a jó döntés.
2015. nov. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem jól cselekedtél, de amúgy meg tudtad volna verni azt aki kötekedett?
2015. nov. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem volt egy hú de kemény gyerek, ha úgy van, akkor meg tudtam volna verni csak alapból én nem akartam semmilyen konfliktust.
2015. nov. 8. 11:56
 4/7 anonim válasza:
Jól tetted, nem kell az ilyennel foglalkozni, csak jár a pofája. Az ember persze megleckéztetné, megmutatná hogy ki a kemény, de semmi értelme, rendőrségi dolog is lehet belőle, nem játék. Ha neked támad persze megvédheted magad, de ha lehet akkor inkább fuss el, az a biztos és nem szégyen.
2015. nov. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a krav maga edzőm, hogy ütni csak akkor szabad, ha magunkat, valakit aki velünk van, vagy valamilyen vagyontárgyunkat védjük. Ha ütöttél volna, hidd el, hogy téged vontak volna felelősségre. A jog nem ismer olyat, hogy kötözködtek velem ezért ütöttem. Egy szó mint száz, teljesen jól tetted, hogy nem ütöttél, teljesen felesleges lett volna. Az ilyen kis taknyoknak az is elég, ha nem mutatsz félelmet és végig magabiztos és higgadt maradsz.
2015. nov. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól tetted, valószínűleg elvertek volna.
2015. nov. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy rosszabb!
2015. nov. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!