Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen sulyos kovetkezmenye...

Milyen sulyos kovetkezmenye lehet?

Figyelt kérdés
Egy evvel ezelott elfogadtam egy jo ismerostol 600 ezer ftot. Szuksegem volt ra. Es azt mondta ahogy tudom vissza adom. Kozben megromlott a kapcsolatunk...nagyon. Es o koveteli a penzet. Ami jogos!!! De egyszerre akarja. Nem erti meg hogy nagyon sok gondom van es nem tudom oda adni neki. A baratom apukaja rakos. Nagyon sokba kerul a kezeles es minden. Az anyukam is beteg volt es kellett neki a penz. Segitettem. Szoval nem azert nem adtam meg mert nyaralni voltam vagy ilyesmi. Oda szeretnem neki adni de o mar nagyon durva...felek hogy rendorsegre megy. Lehet belole barmi bajom ha talan elmenne a rendorsegre??? Es mondjuk feljelent vagy barmi? Nagyon koszonom!

2015. nov. 9. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem írtatok papírt, akkor semmit nem tehet.
2015. nov. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Írtatok valamiféle papírt arról hogy adott neked pénzt? Mert ha nem akkor nem tehet semmit ellened..
2015. nov. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs kézen fogható bizonyíték, hogy adott pénzt neked.


Akkor ez csak vádaskodás és még ő járhat rosszul.

2015. nov. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy több, mint egy éve volt. Es nem emlekszem ra, hogy ala irtam volna... 80% hogy nem!!!! De ha megis??? :(
2015. nov. 9. 15:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha mégis és rendőrségre megy akkor perkálnod kell.

De szerintem akkor is ellehet intézni, hogy a fizetésed X%-t adod csak havonta, ha nem sikerülne, marad a hitel.

2015. nov. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na,mi történt?
2020. jan. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Végül mi történt?¿
2022. ápr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Semmi! Nem jelentkezett azóta!
2023. jan. 3. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!