Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az az életcél, honnan...

Mi az az életcél, honnan tudom hogy nekem mi az életcélom?

Figyelt kérdés

Talán az amire minden nap gondolok?

Nem tudom hogy dönthetném el hogyan is éljem le majd az életemet. De van egy álmom amire már nagyon régota gondolok, nem telik el nap hogy ne gondoljak rá!


2015. nov. 10. 07:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Nohát akkor azt az álmodat valósítsd meg, tegyél meg mindent, hogy elérd, ez a célod az életben.
2015. nov. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi az álmod?Remélem nem az, hogy összeköltözz egy ellenkező nemű egyénnel.Ennél azért, több kell az életcélhoz.Ez nem lehet az.Szakma, érettségi, egyetem lehet életcél.
2015. nov. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Legfontosabb életcél = ne halj meg
2015. nov. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
túlélés, vagy semmi, gyerek felnevelése, természetvédelem, emberek, gyerekek segítése, táplálása, gyógyítása, kinek mi
2015. nov. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Fel szeretném találni az antigravitációt, de előtte ki is szeretném probálni :D

Nem viccelek, asztronauta szeretnék lenni :)

És igen, nem bánnám, ha ugy 1-2 száz évig élhetnék :)

2015. nov. 10. 09:02
 6/9 szántóvető ***** válasza:
egyiket sem lesz könnyű megvalósítani.
2015. nov. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, de ha már lehetséges és ha ezt tüztem ki életcélnak, akkor mindent félre tudok tenni, mert a többi nem olyan lényeges. Ugy gondolom hogy akkor eléggé tudok koncentálni rá és sikerülni fog. A "gond" hog nem tudok másra gondolni, reggel korán már ez jár a fejembe és néha anyira össze tud zavarni, hogy semmire se tudok oda figyelni
2015. nov. 10. 09:17
 8/9 szántóvető ***** válasza:
nem csodálom,az 1-es dolog még einsteinnek sem jött össze,a 3-ast megvalósulásától is elég messze vagyunk.nem kéne kisebb részcélokat kitűzni inkább?
2015. nov. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem mindegy, hogy feltalálom én 50 éven belül vagy valaki más 200 évmulva? :)

Ami egy kissé zavaró, hogy 17 évessen nem tudom elengedni magam, mindig csak gondolkodom és tervezek!

Sportos, helyes srác vagyok (másoktol halodtam, nem egoságbol) és barátnóre sem tudok gondolni, egyszerüen nem megy (és nem is akarok).


A kisebb életcélokkal meg csak az a baj, hogy nem lennék megelégedve magamal! Már nagyon sok mindenre gondoltam, nem egyből jutottam erre.

2015. nov. 10. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!