Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy lány, mit tegyek?...

Van egy lány, mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel nyáron mondtuk ki egymásra, hogy legjobb barátok vagyunk.(nem szerelem)

Van egy közös ismerősünk, és ez a lány annak ellenére, hogy én mennyit foglalkozom vele, folyton azzal a gyerekkel lóg. Ott babusgatja állandóan meg kényezteti, annak ellenére, hogy van pasija. És engem folyamatosan lesz*r, ha ez a gyerek ott van a közelben.

Nem figyel rám, kerül engem, nem keresi a társaságom, magyarán lesz*r. És ez többször is előfordult már, és amikor felhoztam neki, akkor mindig azzal jött, hogy "irigy vagyok", meg hogy fullasztó a közelségem, mert "belépek a privát szférájába" (amikor azzal a gyerekkel olyan közel szoktak lenni egymáshoz, hogy egymás orrszőrét megtudják számolni, de ha én a közelébe megyek folyton eltávolodik tőlem, flegmáskodik ingerült, mintha pestises lennék vagy mi.

Pedig én mindig csak az ő javát néztem, megmasszíroztam a fájt valamije, ápoltam a lelkét amikor bánata volt. Ha gondjai voltak a pasijával. Egyszer amikor nagyon megbántotta őt a pasija, akkor átmentem hozzá a szomszédos faluba vigasztalni, hogy kisírja magát nekem, pedig én is nagyon szomorú voltam, amiért folyton lesz*r.

Egyszer azt mondta, hogy nem tudja elképzelni, hogy milyen rossz lenne neki nélkülem, mert én vagyok a lelkitámasza, és ezért próbál kedvesebb lenni velem. De nem lett az, továbbra is sz*rt a fejemre, és folytatódtak a konfliktusok.

Egyszer felhoztam neki, hogy elmegyek a suliból, hogy ne legyenek közöttünk viták, de könyörögni kezdett, hogy ne menjek. De ezek után is elhanyagolt, folyton csak annak a gyereknek a társaságát kereste tőlem meg távolodott.

Egyre távolodunk egymástól, én érzem, ő meg nem. Nem úgy viselkedik velem, mint aminek mondja magát, de hiába akarom ezt vele megbeszélni folyton ingerült és flegma lesz, ha ezt felhozom.

Azóta van elcsicskulva ezzel a gyerekkel, amióta nyár utolsó napján elmentek egy koncertre bebaszni (amit persze én szívtam meg, de mindegy ezt most nem részletezem).

De felötlött bennem, hogy tényleg fontosabb neki az aki tulajdonképpen "molesztálja" (mert azért szokta elég kényes helyeken tapizni), meg akivel betud baszni, egy olyan ember helyett aki kedves vele és ápolja a lelkét?

Az a gyerek szinte naponta lekur*ázza, meg anyázza, de persze ezen jót nevet.

Mit tegyek?!



2015. nov. 11. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez a "legjobb barát" alku a legrosszabb.

Abból általában nem lesz több, sajnos.


Pedig legtöbben egészen más akarnánk a legjobb lány barátuktól, már ha fiúk vagyunk. :)


Az a baj, hogy elrak abba a zsebbe, ahonnan nem nagyon lehet átkerülni a szerető pozícióba már, hiszen " ezzel ne rontsuk al a legjobb barátságot" mondja.

2015. nov. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Semmi szerelemről nincs szó, csak barátság.

De mindig egy másik közös ismerősünkkel lóg, és ha ott vagyok olyan mintha csak egy felesleges fogaskerék lennék, mert hozzám se szól, ha szólok meg nem is figyel rám. Zavar, hogy ha a legjobb barátjának nevez engem, akkor miért nem úgy viselkedik velem? És már több vitán is túlestünk emiatt és már elegem van és nem tudom, hogy mit csináljak.

2015. nov. 12. 20:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Volt már régebben, hogy lánnyal szakítottam egy idő után ilyenek miatt. Az akkor úgy volt, hogy ő mondta, hogy legyünk barátok, de tudod hogy működik ez a fiú lány barátság. A fiú mindig kicsit mást is akar, ahhoz nem kell szerelem sem ha csinos a lány, a csaj meg valakit keres pótléknak, így neki ez megfelel. Viszont ha valakit elkönyvel barátnak, akkor attól nem nagyon akar már többet, legfeljebb pótléknak használja amikor nincs más kéznél.

Köztünk voltak más dolgok is amikor úgy tartotta kedve, de amikor valaki hívta telefonon aki több mint barát, akkor már sokkal többet számított, hogy a telefonáló mit akar.

Volt amikor megbeszéltük, hogy felmegyünk "napozni" a hegyre, délután már úgysem éget a napfény. Többek között olyankor szoktunk ..úgy is el lenni kicsit ha kedve tartotta.

Aztán jött a telefon és már beszélte is a részleteket a telefon másik oldalán lévővel, mint ha előtte semmit nem beszéltünk volna meg. A fiú lány barátság az ilyen furcsa felemás pótlék keresés a csaj részéről, ezt tapasztaltam én is. Ha jön valaki aki neki fontosabb, akkor ő lesz az első számú, senki semmi nem lesz annál fontosabb, senki és nem ér fel vele.

2015. nov. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De azt a másik gyereket is csak a barátjának tartja, mert van pasija a lánynak, de vele mégis kedvesebb, engedékenyebb, velem meg rideg, zárkózott.
2015. nov. 13. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!