Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen iskola az Arany János...

Milyen iskola az Arany János Általános iskola és Gimnázium? (1124 Budapest, Meredek u.1. )

Figyelt kérdés
Az átlagom 4,8. a felvételim viszont nagyon rossz lesz. van esélyem bejutni?erős suli?

2015. nov. 12. 15:01
1 2
 1/12 zgyzgy ***** válasza:
Sz ar.
2015. nov. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Bogi11 válasza:
Kedves Hozzászóló! Mire alapozod a véleményedet? Kifejtenéd bővebben?
2015. nov. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Bogi11 válasza:
Kérdező, miért mondod, hogy rossz lesz biztosan a felvételid? Még van pár hónap a készülésre.
2015. nov. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 zgyzgy ***** válasza:

Oda jártam, és már akkor is tragikus volt.

A helyzet azóta csak romlott.

Sok suliról hiszik azt, hogy elit, pedig az csak a kirakat.

2015. nov. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Bogi11 válasza:
Az idén érettségizett ott az egyik jó ismerősöm fia. Ő nagyon jól érezte magát, és fel is vették a BME-re, azt hiszem informatikus szakra. Mitől volt tragikus az az iskola?
2015. nov. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 zgyzgy ***** válasza:

Amúgy mi is jól éreztük magunkat, és közülünk is sokakat felvettek jobb egyetemekre, de ehhez semmi köze nem volt az Aranynak.

Az Arany ugyanúgy volt szakmailag tré, mint bármely más "mezei" gimnázium. Akkor is és most is.

Akkoriban, nem hivatalosan Arany János gimnázium és Szabadidő Központ volt a neve.

2015. nov. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Bogi11 válasza:
Akkor mondj kérlek néhány nem "mezei" gimnáziumot, ahova szerinted érdemes menni.
2015. nov. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én speciel nem szerettem különösebben, a tanáraim nem voltak rosszak, de jók sem. Egy ismerősöm nagyon-nagyon szerette, bár nem tudom miért. Ha visszamehetnék az időben, és választhatnék, hogy váltsak sulit vagy ne, nem váltanék, vagy legalább is nem ide íratkoznék be.

Mindnekinek más lesz a véleménye, teljesen mindegy hány embert kérdezel, mást fognak gondolni.

2015. nov. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 zgyzgy ***** válasza:

A jelenlegi állapotokat nem ismerem.

Anno a Fazekas, a Fasor, a Kaffka, az Apáczai volt a menő, meg persze az egyháziak, mint Pannonhalma, a pesti piaristák, a szentendrei ferencesek, stb.

De ha valaki tehetséges és értelmes, akkor tökmindegy, hogy milyen gagyi helyre jár középiskolába, nem az a lényeg. A végén úgyis megtalálja a helyét.

2015. nov. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Bogi11 válasza:
Köszönöm a válaszokat. Ugyanakkor én mégiscsak úgy látom, hogy nem mindegy hova jár a gyerek iskolába. Szerintem nagyjából az egész életét meghatározza. Egyrészt jó esetben élete egyik legszebb 4 éve lesz, itt köt életre szóló barátságokat, másrészt az inspiráló környezetben, jó tanárokkal könnyebb a maximumot is kihozni magunkból, ami pedig a továbbtanulásra biztosan kihat. Sok iskoláról olvastam véleményeket, és valóban mindenki mást mond, de pl.az Eötvösről, a MIG-ről, az Apáczairól, VMG-ről, VPG-ről vagy a Berzsenyiről szinte csak szuperlatívuszokban írnak a régebbi és jelenlegi diákok. Azért gondolom ez jelent valamit. Nagyon szeretnek oda járni, ami talán a legfontosabb dolog.
2015. nov. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!