Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SZJGEREK! Le tudnátok írni...

SZJGEREK! Le tudnátok írni azt a részt, mikor Reniék a mosdóba rejtőznek el Edináék elől a szalagavató próba előtt? Köszönöm azoknak akik válaszolnak rá!

Figyelt kérdés

2015. nov. 13. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:

- Most komolyan. Meddig kamaszodok még? Nézd meg, mi jön itt. Mi lesz ez? Egy popcorn? - mutattam felé az arcom bal oldalát, amin kellemes dudor készülődött, mire mindketten felnevettünk. A következő pillanatban kivágódott az ajtó, és Kinga rontott be, kábé úgy, mint egy őrült. Ja, Kinga őrült, tehát csak a szokásos belépőjét láthattuk.

- Tűnés! - terelt minket a legutolsó fülke felé.

- Mi az? - kérdeztem furán.

-Jönnek az a-sok - hadarta, miközben továbbra is a vállamat bökdöste, hogy menjek már.

- És? Nem akarok elbújni előlük - mondtam.

- Még nem hallottam őket, mióta tudják, hogy szétmentünk Zsoltival - mondta Kinga halkan. És ezzel természetesen megfogott.

- Rendben. Csak ne lökdöss már - ráztam le magamról, és Virág után beléptem az apró fülkébe. Kinga bepréselte magát utánunk, és behúzta az ajtót.

Hiába lettünk végzősök, van, ami nem változik. Például, hogy egy apró vécéfülkébe zsúfolódva kihallgatjuk Edináékat. Déjá vu. Virág a falnak támaszkodott, és a lehajtott vécét taposta a bakijával, én a vécé tetején guggoltam, Kinga pedig a tartályt ölelve egyensúlyozott, fél lábával mögöttem állva, a másikat meg a levegőben tartva.

- Charlie angyalai sem profibbak - motyogtam kedvtelenül, mire Virág vihogni kezdett. A következő pillanatban nyílt az ajtó, úgyhogy Kinga rácsapta a kezét Virág szájára, aki fájdalmasan nyögött egyet.

- Siessetek, kezdődik a próba - hallottam Dina hangját.

- Jó. Van valakinél zsepi? - érdeklődött egy hang.

- Miért? Nincs bent papír?

- Itt nincs.

- Nézd meg a többiben - tanácsolta Dina. Mi pedig elkerekedett szemmel néztünk össze.

Próbáltam Kingának sugallni egy „most mi lesz?” kérdést a szememmel. Válaszul olyasmit kaptam, hogy „egy hangot se”. Oké.

- Itt sincs. Megyek az utolsóba — szólt a hang. Na. Hát ott voltunk mi.

Láttuk, ahogy megpróbálja belökni az ajtót, ami természetesen zárva volt.

- Hahó. Van bent valaki? - kérdezte. Lélegzetvisszafojtva vártuk, hogy most mi lesz.

- Mi van? - kérdezte Dina.

- Nem tudom kinyitni.

- Vannak bent?

- Nem, benéztem alul, de nem láttam lábat — felelte „értelmesen”. Iszonyat közel voltunk a lebukáshoz, úgyhogy kővé dermedtünk..

- Biztos rossz az a vécé, és bezárták. Itt van zsepi - közölte Edina, mi meg megkönnyebbülten néztünk össze.

A mellettünk lévő fülke becsukódott, Dina és a másik lány pedig tovább beszélgettek várakozás közben.

- Az a dög Tami. Tomi baromi jó választás volt. Én meg hogy nézek ki az idióta Andris mellett? Totál lebőgés lesz a szalagavató - fújtatott Edina.

- Miért nem próbálkozol Zsoltinál? Újra szabad a pálya. - Kingára néztem, aki feszülten fülelt.

- Szerinted nem próbáltam meg? - kérdezte Edina amolyan „hülyének nézel?” stílusban. - Ahogy meghallottam, hogy szakítottak, ráírtam msn-en.

- És?

- Hagyjuk - mondta Dina.

Mi mindhárman könyörgően néztünk a vécé ajtajára, remélve, hogy mégis megtudunk valamit. Ez azért olyan infó volt, ami nagyon is érdekelt minket.

- B#nkó volt? - kérdezte az a-s lány.

- Zsolt mikor nem az? - kérdezett vissza Edina. - Megkérdeztem, mit szólna egy párcseréhez a keringőnél. Erre tudod, mit mondott az a s#ggfej? Hogy Kinga a párja a keringőn, és hogy ha azt hiszem, hogy van bárki ebben az iskolában, aki a nyomába érhet, akkor hülyébb vagyok, mint amilyennek látszom.

- De szenya — mondta az a-s lány, én pedig büszke mosollyal néztem Kingára, akinek megenyhültek az arcvonásai, és óvatos vigyorral bólintott.

- Teljesen mindegy. Kell a francnak Zsolti - váltott át Edina a sértettek stílusára.

- Azért nekem kéne - húzta le a vécét mellettünk a másik a-s lány, és a hangokból ítélve kiment a fülkéből.

- Én sem utasítanám el - jegyezte meg a másik.

- A, nekem nem - füllentett Edina. - Más terveim vannak.

- A partnercsere? - nevetett fel az egyik „cinkosa”.

- A partnercsere - közölte Edina sátáni kacajjal. - Cortezzel fogok táncolni.

- Ez biztos?

- Egy hete keringővideókat nézek a YouTube-on. A jelenlegi felállás szerint biztos, hogy tánc közben úgy jön ki a csere, hogy Cortez mellé kerülök.

A három a-s lány ennek tudatában boldogan viháncolt, aztán kimentek a mosdóból. Ahogy hallottuk becsukódni az ajtót, Virág résnyire nyitotta az ajtót, és kilesett.

- Oki, tiszta a levegő.

- Na, végre. Totál elzsibbadtam - mondtam a kelleténél kissé ingerültebben, majd mindhárman kimentünk a kis fülkéből.

- Azért ez tök jó, hogy Zsolti ilyen szépeket mond rólad - nézett Virág Kingára.

- Ezen nem lepődöm meg - nagyzolt Kinga, de azért látszott rajta, hogy totál jólesett neki a dolog. - Renáta, mi van? Megint sokkot kaptál? - förmedt rám hirtelen.

- Nem, jól vagyok - hazudtam összeszorult torokkal.

- Látom. Mond neked az a kifejezés valamit, hogy „mániákus depresszió”? Szedd már össze magad, és menjünk, mert lekéssük a próbát.

2015. nov. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi.
2015. nov. 17. 19:46
 3/3 Heni0516 válasza:
Ez hanyadik oldal???
2016. febr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!