Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy bárki...

Miért van az, hogy bárki feltesz bármilyen kérdést, mindig van legalább egy rosszindulatú okoskodó válaszoló?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy miért szemétkednek, ha igazából a kérdésre nem válaszolnak? Ez teszi őket boldoggá?
2015. nov. 13. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:

"bárki feltesz bármilyen kérdést, mindig van legalább egy rosszindulatú okoskodó válaszoló" - Ez nem igaz. Rengeteg kérdés van, ahol csak normális válaszok vannak.

Csak ahhoz, hogy így legyen, az kell, hogy a kérdés értelmes legyen és úgy is legyen feltéve.

2015. nov. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Mert a GYIK egy ilyen ócska oldallá züllött.


Okoskodók,lepontozók,törlődő válaszok,...


Én azelőtt napi 2-3 órát toltam,manapság jó ha havi 1 alkalommal idetévedek. Értelmetlen,mert a 100%-os hasznos válaszokat is lepontozzák és normális hangnemű válaszokat is törölnek.

2015. nov. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A múltkor 2 idegen szónak a magyar jelentését másoltam be az idegen szavak szótárából, mindenféle megjegyzés nélkül (jó, mondjuk a téma kényes volt) és még az idegen szavak szótárát is lehúzták :D
2015. nov. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igen.... mindenben csak a hibát keresik. Csak azt nem értem, ha veszik a fáradságot, hogy válaszoljanak, akkor miért nem tudnak normálisan. Vagy ettől lesz jobb a napjuk, hogy valakit megbántanak?
2015. nov. 13. 17:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, itt élik ki magukat :-)

Én már rendszeresen azt írom ilyenkor: örülök, hogy örömöt szerezhettem Neked mára azzal, hogy volt kibe belekötni :D

2015. nov. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!